WAGs powracają: Cristiano Ronaldo zdradził?

Trudno powiedzieć, w jakich relacjach gwiazdor MU jest ze swoją dotychczasową partnerką, Gemmą Atkinson, ale jedno jest pewne, ostatnio myślami był zupełnie przy innej niewieście. I nie tylko myślami.

Wyobraźcie sobie, że macie taką dziewczynę i ją zdradzacie. Trudna sprawa, prawda? A jednak ktoś widział i ktoś doniósł: Cristiano Ronaldo w jednym z nocnych klubów w Lizbonie całował się z tą panią:

Dowody tu:

Agora

Nie wiemy, czy oficjalnie możemy ją wpisać na listę WAGs (Wives And Girlfriends, czyli żony i dziewczyny piłkarzy). Być może była to tylko jednonocna przygoda. W każdym razie warto odnotować, warto powiedzieć, kim jest ta miłej fizjonomii kobieta .

Otóż nie jest to ot, przypadkowa laska z imprezy. To wielka gwiazda Bollywoodu, Bipasha Basu. Zaczynała karierę jako modelka, zwycięstwo w "Ford Supermodel of the World competition" dało jej przepustkę do kariery filmowej (miała wówczas 17 lat). Później wystąpiła w szeregu indyjskich filmów i za większość była nagradzana. Ma bardzo kiepski profil na Filmweb.pl, ale z tego profilu dowiadujemy się, że nie "nie lubi kiedy faceci przystawiają się do niej" - tym bardziej szacunek dla Cristiano. Swoją drogą, Ronaldo, gorącokrwisty Portugalczyk, odnalazłby się pewnie w klimacie Bollywood. Kto wie, może to tylko kwestia czasu, by piłkarza zobaczyć w takiej produkcji. To powiedziawszy, milkniemy, zostawiąc Was sam na sam z Bipashą Basu: