Cały Zlatan! Wspaniałe zagranie szwedzkiego gwiazdora! [WIDEO]

Reprezentacja Szwecji rozbiła Walię 3:0 w w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w przededniu Euro 2016. Co prawda Zlatan Ibrahimović gola w tym spotkaniu nie strzelił, ale zaliczył asystę oraz popisał się wspaniałym zagraniem ośmieszając zawodnika rywali!

Szwecją w imponującym stylu pokonała 3:0 Walię. Bramki zdobyli Emil Forsberg (40), Mikael Lustig (57), John Guidetti (87). W podstawowym składzie gospodarzy spotkanie rozpoczął Zlatan Ibrahimović, który asystował przy pierwszym golu. Z kolei lider rywali, triumfator Ligi Mistrzów z Realem Madryt Gareth Bale pojawił się na boisku w 64. minucie - trzy minuty po zejściu "Ibry" z placu gry .

Oprócz asysty Zlatan, który ma podpisać roczny kontrakt z Manchesterem United popisał się fantastycznym zagraniem ośmieszając zawodnika rywali.