Gmoch zniszczył system analizą występu Francuzów. Rosji nie trzeba dyskwalifikować, sama odpadnie [MEMY]

Między innymi tak nad takimi rzeczami zastanawiają się internauci po kolejnym dniu z Euro 2016. Francuzi pokonali Albanię 2-0, ale pierwszego gola strzelili dopiero w 90. minucie Między innymi tak nad takimi rzeczami zastanawiają się internauci po kolejnym dniu z Euro 2016. Francuzi pokonali Albanię 2-0, ale pierwszego gola strzelili dopiero w 90. minucie fangol.pl
Wcześniej Francja nie oddała żadnego celnego strzału Wcześniej Francja nie oddała żadnego celnego strzału fangol.pl
Z Rumunią i Albanią Francuzi wygrywali po golach w 90. minucie... Wielka drużyna rodzi się w bólach? Z Rumunią i Albanią Francuzi wygrywali po golach w 90. minucie... Wielka drużyna rodzi się w bólach? fangol.pl
Słowacja znajduje się w niebezpieczeństwie po pokonaniu Rosji... Słowacja znajduje się w niebezpieczeństwie po pokonaniu Rosji... sportowememy.pl
Jacek Gmoch zniszczył system swoją pomeczową analizą występu Francji Jacek Gmoch zniszczył system swoją pomeczową analizą występu Francji sportowememy.pl
Memy po środzie na Euro 2016 Memy po środzie na Euro 2016 fangol.pl
Vladimir Weiss bezlitośnie ośmieszył rosyjskich obrońców swoim zwodem przy golu na 1-0... Vladimir Weiss bezlitośnie ośmieszył rosyjskich obrońców swoim zwodem przy golu na 1-0... fangol.pl
Memy po środzie na Euro 2016 Memy po środzie na Euro 2016 sportowememy.pl
Było blisko sensacyjnego remisu! Było blisko sensacyjnego remisu! sportowememy.pl