Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny przegląd najlepszych bramek z rozgrywek, które niekoniecznie goszczą na waszych ekranach! W programie m.in. fantastyczny gol w USA, szwedzkie torpedy oraz kapitalny rzut wolny w Brazylii!

Elias Hernandez (Club León)

Rozgrywki w Meksyku wkroczyły w decydującą fazę. W drugim półfinałowym meczu play-off Primera Division C.F. Pachuca pokonała 2:1 Club León i dzięki remisowi w pierwszym spotkaniu 1:1 gospodarze awansowali do finału, w którym zmierzą się z CF Monterrey.

Na uwagę zasługuje wyrównujący gol Eliasa Hernandeza z 60. minuty. Co za uderzenie!

Ostatecznie w 90. minucie gola dającego awans do finału dla gospodarzy strzelił Hirving Lozano.

Liridon Silka (Joenkoepings Soedra)

W lidze szwedzkiej zawsze uda nam się wypatrzeć pięknego gola. Nie inaczej było w miniony weekend! Takim oto strzałem popisał się Liridon Silka w meczu Elfsborg - Joenkoepings Soedra.

Spotkanie mogło zakończyć się wygraną gości, ale w 90. minucie gola na 3:3 strzelił polski napastnik Paweł Cibicki.

Daniel Berntsen (Djurgardens IF)

Faktycznie, Szwecja pięknymi golami stoi. Tym razem Daniel Berntsen strzelający Helsingborgowi na 2:0. Ostatecznie gospodarze wygrali 3:0.

Vitor Bueno (Santos FC)

Takie trafienia można oglądać w nieskończoność! Przed wami Strzał Vitora Bueno w wygranym przez Santos 2:1 meczu z Coritibą FBC.

Bradley Wright-Phillips (New York Red Bulls)

O tym, że New York Red Bulls rozgromiło aż 7:0 New York City FC wiedzą już wszyscy. Łatwość z jaką Byki zdobywały gole w tym meczu najlepiej obrazuje trafienie Bradleya Wrighta-Phillipsa.

Ezequiel Tejera (Miami United FC)

Cóż to był za gol! Miami United FC pokonało Fort Lauderdale Strikers U23 aż 5:0, a prawdopodobnie najpiękniejszym golem w karierze popisał się Ezequiel Tejera. Palce lizać!

Andre Silva (FC Porto)

W finale Pucharu Portugalii na Estadio Nacional w Lizbonie Braga wygrała z FC Porto po konkursie rzutów karnych. Jednak gol Andre Silvy dający Smokom dogrywkę - pierwsza klasa!

Marco Sau (Cagliari)

No to proszę bardzo - kolejna przewrotka! Tym razem Marco Sau i jego gol dający zwycięstwo Cagliari nad Pro Vercelli (2:1). Dzięki temu ekipa z Sardynii zajęła pierwsze miejsce w Serie B.