Co za noc! Co za mecz! Internauci szaleją po meczu Bayernu [MEMY]

Co za noc! Co za mecz! Bayern przegrywał 0:2, Lewy strzelił kontaktową bramkę i porwał Bayern do awansu. Potem wyrównanie w ostatniej minucie, masakra w dogrywce... kto nie oglądał, ten trąba, dobrze, że przynajmniej internauci zrobili kilka memów. A Arsenal z Barcą? No cóż, same old, same old, chciałoby się rzec... Co za noc! Co za mecz! Bayern przegrywał 0:2, Lewy strzelił kontaktową bramkę i porwał Bayern do awansu. Potem wyrównanie w ostatniej minucie, masakra w dogrywce... kto nie oglądał, ten trąba, dobrze, że przynajmniej internauci zrobili kilka memów. A Arsenal z Barcą? No cóż, same old, same old, chciałoby się rzec... Fangol.pl
Co za noc! Co za mecz! Bayern przegrywał 0:2, Lewy strzelił kontaktową bramkę i porwał Bayern do awansu. Potem wyrównanie w ostatniej minucie, masakra w dogrywce... kto nie oglądał, ten trąba, dobrze, że przynajmniej internauci zrobili kilka memów. A Arsenal z Barcą? No cóż, same old, same old, chciałoby się rzec... Co za noc! Co za mecz! Bayern przegrywał 0:2, Lewy strzelił kontaktową bramkę i porwał Bayern do awansu. Potem wyrównanie w ostatniej minucie, masakra w dogrywce... kto nie oglądał, ten trąba, dobrze, że przynajmniej internauci zrobili kilka memów. A Arsenal z Barcą? No cóż, same old, same old, chciałoby się rzec... Sportowememy.pl