Zlatan to nie piłkarz, Zlatan to stan umysłu, czyli memy po Lidze Mistrzów [MEMY]

PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów Sportowememy.pl
PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów Fangol.pl
PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów Soccer Memes
PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów PSG wygrało z Chelsea 2:1, ale aż za dwie bramki odpowiedzialny był Obi Mikel - za jedną dla PSG (po jego faulu był rzut wolny, którego na gola zamienił Zlatan) i jedną dla Chelsea - tuż przed samiutką przerwą. Zwycięstwo paryżanom dał Cavani, a internauci świętują powrót Ligi Mistrzów Ekstraklasa Trolls