NBA ma miliard odtworzeń w serwisie Vine. Oto najpopularniejsze filmiki [WIDEO]

NBA to pierwsza zawodowa liga z oficjalnym kontem w serwisie Vine, której filmiki zapętlono już w sumie ponad miliard razy! Zobaczcie najpopularniejsze wideo w historii koszykarskiego profilu!

Zaczęło się od Bosha, ale 25 mln odtworzeń ma James

Dwa i pół roku temu NBA opublikowało swojego pierwszego vine'a. Chris Bosh trafiający za trzy przyciągnął zaledwie niecałe dziesięć tysięcy widzów (a raczej odtworzeń) i trudno się temu dziwić, ale początki zwykle bywają trudne...

A teraz zobaczmy już najpopularniejsze wideo w historii profilu, czyli LeBrona Jamesa, chwalącego się nie tylko muskulaturą, ale też umiejętnością luzackiego trafienia do kosza przez cały parkiet. Dobija do 25 milionów zapętleń.

Pamiętaj - jeśli vine nie otwiera ci się bezpośrednio w telefonie, nazwisko gracza linkuje do docelowej strony, gdzie na pewno zobaczysz filmik.

Stephen i Riley Curry

Tak jak Stephen Curry był rewelacją ostatniego sezonu, która doprowadziła Golden State Warriors do niespodziewanego mistrzostwa NBA, tak samo córeczka Curry'ego, Riley, była odkryciem pomeczowych konferencji prasowych i wszelkich serwisów z uroczymi wideo.

Te filmiki mają już ponad dziewięć oraz prawie osiem i pół milionów odtworzeń:

Superwsad i zero litości

Przed wami pozycje nr 4 i 5. Ponad osiem milionów odtworzeń mają również fenomenalne wsady zaledwie 20-letniego Zacha - nomen omen - LaVine'a z Minnesota Timberwolves, którym zachwycił podczas zeszłorocznej Nocy Gwiazd oraz gwiazdorskie ostrzeżenie, że w NBA nikt tanio skóry nie sprzedaje...

Liczba emisji obu filmików rośnie błyskawicznie i bardzo możliwe, że już wkrótce przebije wejście smoki córki Curry'ego.

Trochę niezłych ruchów

Na kolejnej pozycji mamy znakomite ruchy Shabazza Napiera (wtedy Miami Heat, dzisiaj Orlando Magic).

W powietrzu ruszać się potrafi także człowiek z siódmym wynikiem, John Wall (Washington Wizards). Oto jego 360 stopni:

Stephen Curry na bis

Następne dwie pozycje to kolejne popisy Stephena Curry'ego. Tym razem już bez córeczki. Po prostu, gwiazda Warriors robi to, co potrafi najlepiej (a ogląda - w sumie oba wideo - już prawie 13 mln ludzi):

Jae Crowder przez całe boisko

TOP10 zamyka fenomenalne trafienie zawodnika Boston Celtics. Szkoda, że Jae Crowder próbował tylko wznowić grę, w związku z czym jego kosz nie został zaliczony...

NBA cały czas dodaje nowe vine'y. W chwili pisania tych słów, najświeższym filmikiem na profilu jest wsad Willa "The Thrilla" Bartona i szacun od jego kolegów z Portland Trail Blazers (ponad milion emisji):

Jeśli wcześniej nie śledziłeś profilu NBA w serwisie Vine, to czy teraz czujesz się przekonany?