Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny już przegląd najlepszych bramek z rozgrywek, które niekoniecznie goszczą na waszych ekranach! Tym razem zobaczym

Frazier Campbell, trening Crystal Palace

Trochę Campbellowi współczujemy i mocno się z nim solidaryzujemy. Nam też najlepiej wychodzi, jak nikt nie patrzy, na treningu, na próbie, jak szef na urlopie... 28-letni Campbell nie nagrał się zbyt wiele w tym sezonie i wygląda na to, że gola życia naprawdę strzelił na treningu, bo trochę sobie nie wyobrażamy, że udałoby mu się to jeszcze keidyś powtórzyć.

Andre-Pierre Gignac, Tigres vs Chiapas, liga meksykańska

Kiwano ze zdumieniem głowami, kiedy Francuz postanowił przenieść się do Meksyku, ale okazało się, że klimat mu sprzyja, a gorąca atmosfera - uskrzydla. 29-letni napastnik popisał się ostatnio wspanoałym akrobatycznym uderzeniem - czapki z tych samych głów, którymi kiwano z niedowierzaniem!

guiugug

Yacine Brahii, Porto vs Tondela, liga portugalska

Liga portugalska niby jest silną liga europejską, ale nie oszukujmy się - jakoś rzadko tam zaglądamy. Szkoda, bowiem jak się okazuje,  dzieją się na krańcu Europy rzeczy wielkie. Yacine Brahii rozgrywa wspaniały sezon i lepiej zapamiętajcie to nazwisko, bo pewnie wkrótce opuści Porto za, jak to mawia młodzież, grube hajsy. Tymczasem jednak, strzela dla swojego klubu niesamowite gole.

Marcus Browne, Akademia piłkarska West Hamu

Coś mamy dzisiaj szczęście do trafień treningowych - ale skoro niemal co tydzień, przekonujemy Was, że prawdziwe życie jest w niższych ligach angielskich, to dziś stajemy się jeszcze bardziej radykalni - prawdziwe życie jest w angielskich akademiach piłkarskich i na trenigach! No dobra, tak na serio, to mamy nadzieję, że 17-letni Marcus Browne powtórzy wkrótce ten wyczyn w jakimś prawdziwym meczu, choćby i trzecioligowym.

Mariano Díaz, Real Madrid Castilla vs Gernika, Segunda Division B

Mariano Diaz ma 22 lata i nie wiemy, czy zagra kiedykolwiek w "prawdziwym" Realu, ale jeśli będzie dalej strzelał tak, jak na załączonych ruchomych obrazkach, to jego szanse znacznie wzrastają.