"Kryzys Lewandowskiego", Robert jak Liam Neeson w "Uprowadzonej" [NOWE MEMY]

<b>Robert Lewandowski</b> strzelił w sobotę swojego setnego i 101. gola w Bundeslidze. Bayern pokonał Mainz 3:0, a Internet znowu zareagował na genialną formę polskiego napastnika. Oto wybór najciekawszych sobotnich żartów obrazkowych i memów.<br><br>''Bild'' krzyczy nawet z czołówki portalu: Lewandowski w kryzysie. Tylko 2 gole w 12 minut! Robert Lewandowski strzelił w sobotę swojego setnego i 101. gola w Bundeslidze. Bayern pokonał Mainz 3:0, a Internet znowu zareagował na genialną formę polskiego napastnika. Oto wybór najciekawszych sobotnich żartów obrazkowych i memów.

''Bild'' krzyczy nawet z czołówki portalu: Lewandowski w kryzysie. Tylko 2 gole w 12 minut! int.
Robert Lewandowski prawie jak Liam Neeson w ''Uprowadzonej'': ''Nie wiem, kim jesteś, ale znajdę cię i strzelę przeciwko tobie''! Robert Lewandowski prawie jak Liam Neeson w ''Uprowadzonej'': ''Nie wiem, kim jesteś, ale znajdę cię i strzelę przeciwko tobie''! int.
Robert Lewandowski zmorą kibiców Bayernu Monachium - ''Nie można nawet wyjść na siku, bo w każdej chwili może strzelić następną'' Robert Lewandowski zmorą kibiców Bayernu Monachium - ''Nie można nawet wyjść na siku, bo w każdej chwili może strzelić następną'' int.
Lewandowski strzelił dwa gole. Z innych wiadomości: niebo jest niebieskie.<br><br>Czyli zestawienie oczywistości Lewandowski strzelił dwa gole. Z innych wiadomości: niebo jest niebieskie.

Czyli zestawienie oczywistości int.
Lewandowski kozak, czyli siedem goli w 108 minut Lewandowski kozak, czyli siedem goli w 108 minut int.
''Przepraszam, ale nie mogę przestać strzelać'', mówi przerażony Lewandowski ''Przepraszam, ale nie mogę przestać strzelać'', mówi przerażony Lewandowski int.
Memy po kolejnym popisie strzeleckim Lewandowskiego Memy po kolejnym popisie strzeleckim Lewandowskiego int.
Memy po kolejnym popisie strzeleckim Lewandowskiego. I Bayernu - żelazny skład mistrzów Niemiec Memy po kolejnym popisie strzeleckim Lewandowskiego. I Bayernu - żelazny skład mistrzów Niemiec int.
Z innych memów: Alexis Sanchez zdobył hat-tricka w Anglii i został pierwszym piłkarzem w historii, który dokonał tego w trzech ligach: angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej. A przy okazji Arsenal zmienił herb Z innych memów: Alexis Sanchez zdobył hat-tricka w Anglii i został pierwszym piłkarzem w historii, który dokonał tego w trzech ligach: angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej. A przy okazji Arsenal zmienił herb int.
Manchester City przegrał 1:4 z Tottenhamem. Różnica między Sergio Aguero przed zmianą numeru na koszulce i po zmianie Manchester City przegrał 1:4 z Tottenhamem. Różnica między Sergio Aguero przed zmianą numeru na koszulce i po zmianie int.
Manchester United nowym liderem Premier League Manchester United nowym liderem Premier League int.
Tak aktualnie przedstawia się wspinaczka na szczyt angielskiej ekstraklasy Tak aktualnie przedstawia się wspinaczka na szczyt angielskiej ekstraklasy int.