Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny już przegląd najlepszych bramek z lig, które niekoniecznie goszczą na ekranach Waszych telewizorów, ale - dzięki naszemu przeglądowi - zagoszczą na ekranach Waszych monitorów, smartfonów, domofonów i kolorofonów

Hakim Ziyech (FC Twente)

Przelobować bramkarza z połowy boiska? Czemu nie! Tak właśnie musiał pomyśleć 21-letni pomocnik FC Twente Hakim Ziyech, gdy zdobywał bramkę na 4:1 w meczu Pucharu Holandii przeciwko De Graafschap.

Zawodnik trafił do Twente w tym roku z SC Heerenveen.

Carlos Vigaray (Getafe)

W ostatnim meczu Pucharu Króla Carlos Vigaray z Getafe popisał się taką solową akcją (i bramką).

20-letni obrońca biec zacząć musiał już na własnej połowie, otworzył wynik meczu i Getafe pokonało Eibar na wyjeździe 2:1 (w dwumeczu 5:1).

Ruben Alcaraz (L'Hospitalet)

I jeszcze jedna propozycja z rozgrywek o Copa del Rey, gdzie Atletico Madryt pokonało w dwumeczu klub trzeciej klasy rozgrywkowej L'Hospitalet 5:2. W rewanżu padł remis 2:2 - po dwa gole strzelili Mario Mandżukić i Ruben Alcaraz.

Oto, jak padła druga bramka Alcaraza. Bramkarz nie wiedział, co się wyprawia.

Paul Pogba (Juventus)

Może to gol z treningu, ale francuski pomocnik i tak zdobył tutaj kawał bramki. Chyba nie ulega wątpliwości, że 21-letni Paul Pogba umie kopać piłkę?

Ervins Krainis (TFK Rezekne)

Na koniec obejrzyjmy... fenomenalną bramkę futsalową. Zdobytą przewrotką. W lidze łotewskiej! Panie i panowie, oto gol Ervinsa Krainisa z TFK Rezekne z meczu przeciwko Rinuzi Riga.