Z okazji jubileuszowego zwycięstwa - Gabriela Soukalova [ZDJĘCIA]

Gabriela Koukalova Gabriela Koukalova MATTHIAS SCHRADER/AP
...nie tylko w stroju sportowym i z karabinkiem na plecach.<br><br>Soukalova jest córką innej olimpijskiej medalistki - jej matką jest czechosłowacka biegaczka Gabriela Svobodova, zdobywczyni srebrnego medalu w sztafecie na igrzyskach w Sarajewie w 1984 r. ...nie tylko w stroju sportowym i z karabinkiem na plecach.

Soukalova jest córką innej olimpijskiej medalistki - jej matką jest czechosłowacka biegaczka Gabriela Svobodova, zdobywczyni srebrnego medalu w sztafecie na igrzyskach w Sarajewie w 1984 r. Instagram
Gabriela Soukalova na igrzyskach w Soczi zdobyła dwa srebrne medale (bieg masowy na 12,5 km oraz sztafeta mieszana). Gabriela Soukalova na igrzyskach w Soczi zdobyła dwa srebrne medale (bieg masowy na 12,5 km oraz sztafeta mieszana). Facebook
Gabriela Soukalova ma 25 lat i 170 cm wzrostu. Czeszka zajęła w zeszłym sezonie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, ale zwyciężyła w kategorii biegu indywidualnego Gabriela Soukalova ma 25 lat i 170 cm wzrostu. Czeszka zajęła w zeszłym sezonie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, ale zwyciężyła w kategorii biegu indywidualnego lidovky.cz
Gabriela Soukalova Gabriela Soukalova int.