Real - Barcelona 3:1. Internauci śmieją się i komentują [MEMY]

Real Madryt pokonał w październiku Barcelonę. Bardzo wiele żartów dotyczy zauważalnej (zwłaszcza w drugiej połowie) nieobecności Leo Messiego. Real Madryt pokonał w październiku Barcelonę. Bardzo wiele żartów dotyczy zauważalnej (zwłaszcza w drugiej połowie) nieobecności Leo Messiego. int.
''Wieczorne poszukiwania Lea Messiego'', czyli kontynuacja wspomnianego wątku ''Wieczorne poszukiwania Lea Messiego'', czyli kontynuacja wspomnianego wątku int.
Tymczasem Gerard Pique wczytuje się w podręcznik ''Jak zatrzymać Cristiano Ronaldo'' Tymczasem Gerard Pique wczytuje się w podręcznik ''Jak zatrzymać Cristiano Ronaldo'' int.
I znowu rzecz o zniknięciu Messiego I znowu rzecz o zniknięciu Messiego int.
Memy po Real Madryt - Barcelona (3:1) Memy po Real Madryt - Barcelona (3:1) int.
Jednemu z kibiców Barcelony zrobiło się smutno, więc postanowił zemścić się w grze komputerowej. Zgadujemy jednak, że grał Realem... Jednemu z kibiców Barcelony zrobiło się smutno, więc postanowił zemścić się w grze komputerowej. Zgadujemy jednak, że grał Realem... int.
''Tak wygląda Gerard Pique dziś wieczorem'' ''Tak wygląda Gerard Pique dziś wieczorem'' int.
''Piłkarze Barcelony patrzą na Pique w szatni w przerwie'', czyli komentarz dot. zagrania ręką i rzutu karnego, wykorzystanego przez C. Ronaldo ''Piłkarze Barcelony patrzą na Pique w szatni w przerwie'', czyli komentarz dot. zagrania ręką i rzutu karnego, wykorzystanego przez C. Ronaldo int.
''Czy Pepe jeszcze tu jest?'' ''Czy Pepe jeszcze tu jest?'' int.
Claudio Bravo w tym sezonie w lidze jeszcze nie wyciągał piłki z siatki. Aż do meczu z Realem... Claudio Bravo w tym sezonie w lidze jeszcze nie wyciągał piłki z siatki. Aż do meczu z Realem... int.
Mem z serii ''nie mam pojęcia, co ja robię'' Mem z serii ''nie mam pojęcia, co ja robię'' int.
A ten obrazek pochodzi jeszcze sprzed meczu A ten obrazek pochodzi jeszcze sprzed meczu int.