Zobacz na żywo finał Pucharu Stanleya TM. Wielki konkurs ESPN America na Z Czuba.pl - wielki finał musi trwać

W zasadzie mogliśmy się tego spodziewać. Znając Waszą sportową wiedzę, pasję oraz umiejętność korzystania z internetowych wyszukiwarek mogliśmy się spodziewać tego, że wyniki w naszym hokejowym konkursie  również będą hokejowe, a wytypowanie tylko jednej osoby okaże się niemożliwe. Dlatego też konieczna będzie dogrywka, którą niniejszym ogłaszamy.

W ramach dogrywki - musicie napisać pracę na temat: ''jak wyglądać będzie NHL w 2050 roku''. Forma dowolna, choć napisanie sześcioksiągu może utrudnić jury poznanie wszystkich jego niuansów, więc pewnie lepiej napisać mniej, a ciekawiej. Treść - również dowolna. Spośród nadesłanych prac tę jedyną wybierze jury redakcyjno-organizatorskie. Wygrywa praca najbardziej zczubowa - jak wielokrotnie nam to udowadnialiście, sami lepiej od nas wiecie, co to oznacza.

Prace przysyłajcie mejlem na adres konkursnhl@g.pl wpisując w temacie ''Konkurs NHL - dogrywka'' najpóźniej do  środy 20 kwietnia do 23.59. Prace przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. W ramach znanego już Wam doskonale biurokratycznego utrudnienia - musicie przeczytać regulamin dostępny tutaj i zawrzeć w mejlu tradycyjną klauzulę:

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu "Zobacz na żywo finał Pucharu Stanleya TM''.

Zaraz, zaraz, co to my mieliśmy... A, tak. Cały czas piszemy Wy, ale oczywiście nie napisaliśmy, kto dokładnie, prawda? To jeszcze przez chwilę nie napiszemy. Zamiast tego podamy listę zdobywców nagród pocieszenia - koszulek ESPN America.

1. Rafał Gurgurewicz, Kamienna Góra
2. Michał Malinowski, Łódź
3. Marcin Kukawka, Warszawa
4. Łukasz Niewiński, Białystok
5. Przemysław Szczepaniak, Tychy
6. Tomasz Szymanek, Stargard Szczeciński
7. Michał Szczepaniak, Tychy
8. Marek Solecki, Kraków
9. Michał Pręgowski, Warszawa
10. Szymon Harasim, Lublin
11. Aleksander Weinert, Poznań
12. Tomasz Fabisiak, Gdańsk
13. Bartosz Dąbrowski, Warszawa
14. Grzegorz Baran, Oświęcim
15. Adrian Kowal, Chojnice

A teraz czas na wielki finał wielkiego finału. Oto lista uczestników, którzy zdobyli w naszym konkursie komplet punktów i którzy wezmą udział w dogrywce. Fanfary!

1. Arkadiusz Kaczorowski, Ciechanów
2. Dawid Dryżałowski, Tarnowskie Góry
3. Marcin Maciaszek, Nowy Targ
4. Paulina Walewicz, Włocławek
5. Krzysztof Wiśniewski, Włocławek
6. Dariusz Płóciennik, Ostrów Wielkopolski

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na ostatniej prostej.

NHL, Logotyp NHL oraz znak słowny i wizerunek Pucharu Stanleya TM są znakami towarowymi National Hockey League. NHL i znaki drużyn NHL są własnością NHL i jej drużyn.
© NHL 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Więcej o: