Zdjęcie dnia: Nocna grupa wsparcia

Nocny Rower to warszawski peleton pozytywnie zakręconych ludzi, którzy zamiast spać, noce spędzają pedałując, a postoje robią tylko w słusznej sprawie. Znamy i cenimy ich kreatywność, ale tym razem przeszli samych siebie. Słuszna sprawa zmusiła ich bowiem do niezwykłej sesji zdjęciowej.

Maja Włoszczowska, jak wiadomo, dochodzi do siebie po ciężkim wypadku, któremu uległa podczas czwartkowego treningu na trasie wyścigu o Mistrzostwo Świata w Canberze. Na postępy w jej rekonwalescencji na pewno wpłynie postawa kibiców, którzy jak widać, robią wszystko i wszędzie, by nasza najlepsza kolarka jak najszybciej otrząsnęła się po czwartkowej kraksie.

Zdjęcie wykonane przez Mikołaja Kuchowicza już trafiło na skrzynkę e-mailową Mai. Kulisy powstawania fotki, jak również inne jej wersje możecie zobaczyć na blogu Pana Cygaro - założyciela Nocnego Roweru. 

Redakcja Zczuba.pl dołącza się do gorących pozdrowień dla naszej Wicemistrzyni Olimpijskiej. Pozdrawiamy również dzielną brygadę NR - naprawdę rządzicie.

Maja Włoszczowska - specjalny serwis wicemistrzyni olimpijskiej na portalu Sport.pl

Spiro