Sport.pl

We are not lovin it

Wydawało nam się, że przyzwyczailiśmy się już do fantazyjnych akcji promocyjnych obecnych w amerykańskich niższych ligach hokejowych, ale mamy wrażenie, że jesteśmy świadkami ustanowienia nowej jakości. Oddawanie hołdu skorumpowanemu politykowi jeszcze jakoś przełknęliśmy, ale przebrania zawodników za Ronaldów McDonaldów, podobnie zresztą jak reklamowanych przez niego produktów, nie jesteśmy w stanie.

Głupie stroje w hokeju zdarzają się. Ale kto wie, czy za chwilę nie zobaczymy absolutnie najgorszego z nich. Oto jak ubrani na mecz z Bloomington PrairieThunder wyjechali hokeiści Kalamazoo Wings:

Wyjechali, dodajmy, na żółty lód! Tak to wyglądało w ruchomych obrazkach:

 

Mecz został rozegrany w ramach ligi IHL i był częścią zorganizowanej przez Wings Golden Ice Night. Głównym sponsorem ekipy Kalamazoo jest McDonalds, ale tym razem product placement poszedł o krok za daleko. Choć teoretycznie mogło być gorzej - zawsze można było zamienić krążek na hamburgera.

Aha, i tak jak autor serwisu Icethetics, na którym znaleźliśmy tę informację, mamy nadzieję, że żółty lód został uzyskany przez pomalowanie zwykłego, białego, a nie w jakiś inny, mniej higieniczny sposób...

A swoją drogą, Ronald McDonald zawsze wydawał nam się przerażający:

 

Więcej o: