Piłkarzy ręcznych test prawdziwy Z czuba i na żywo

Po chińskiej miazdze czas na normalnego przeciwnika. Hiszpanie zdobyli kilka tytułów, dziś więc dowiemy się ile jest naprawdę warta kadra Bogdana Wenty.

Radwańska odpadła, siatkarze wygrali - igrzyska na żywo - relacja trwa

1 min. Gramy. Zaczynają Hiszpanie. I już w pierwszej akcji zdobywają bramkę.

2 min. 1:1. Ale w odpowiedzi świetny rzut Mariusza Jurasika daje nam wyrównanie.

3 min. 1:2. Rywale rozgrywają po obwodzie. Rzut z dystansu i drugi gol dla Hiszpanii.

4 min. 2:2. Ale po naszej akcji gol Jachlewskiego. Jak na razie mecz bardzo wyrównany.

6 min. 2:3. Świetnie w obronie Hiszpanie. Najpierw Lijewski zablokowany, a chwilę później bramkarz Hiszpanów świetnie odbija rzut Bieleckiego.

7 min. 2:5. Fatalnie - dwie straty w ataku, dwie błyskawiczne kontry, dwie bramki. Przegrywamy trzema golami.

8 min. 3:5. Ale Tkaczyk znalazł lukę w obronie i zdobywa kolejnego gola. Znaczy kapitan.

9 min. 5:6. Gol Lijewskiego, a chwilę później kapitalnie broni Wichary, który wszedł za Szmala. Po kontrataku Jachlewski zdobywa kolejną bramkę.

10 min. 6:6. I kolejny kontratak Polaków - Jurasik sam na sam z bramkarzem, celnie! Mamy remis!

12 min. 6:8. Niestety, rywale skutecznie. Rozgrywają spokojnie tak długo, aż znajdą lukę w obronie i przynosi to efekty. Zdobywają dwie kolejne bramki.

13 min. 7:8. Atak Polaków prawym skrzydłem, faulowany Jachlewski - karny. Tłuczyński pewnie wykorzystuje.

14 min. 8:10. Kapitalna indywidualna akcja Michała Jureckiego. Ale polska obrona póki co przypomniała nam o uroczym staropolskim słowie "rzeszoto". Tracimy kolejną bramkę.

16 min. 8:11. Hiszpanie skutecznie bronią i przejmują piłkę. Hiszpanie skutecznie, przegrywamy już trzema bramkami. Zmiana - za Tkaczyka na środek rozegrania wchodzi Jaszka.

17 min. 9:11. Karny dla Polaków, Tłuczyński spokojnie pod nogą bramkarza. Wszystko świetnie, ale przydałaby się jakaś obrona.

18 min. 10:11. Jest - wreszcie skuteczny blok, wreszcie przejęcie. Znakomite dogranie na koło do Siódmiaka i gol. Gdybyśmy chcieli zdeprymować bramkarza rywali, powiedzielibyśmy, że "po łysinie".

19 min. 10:12. Ale znów nasza obrona szczelna jak amatorska dłubanka. Rywal w zasadzie wspacerowuje sobie na koło i nie atakowany nie daje szans Wicharemu.

20 min. 11:12. Podobna akcja Polaków - wykorzystujemy chwilową lukę w obronie rywali i Lijewski zdobywa bramkę.

21 min. 12:12! Jest remis! Dwie świetne interwencje Szmala - najpierw broni rzut ze skrzydła, potem z dystansu. I skuteczny atak Polaków.

23 min. 14:13! Jachlewski rzuca nie do obrony - obejmujemy prowadzenie!

25 min. 15:13. Świetna interwencja Szmala. W redakcji pada hasło - Szmal polskim Borucem. Mamy świadomość, że Boruc również jest polskim Borucem, ale potrzebowaliśmy jakiegoś symbolu pewności i na szybko nic innego nie przyszło nam do głowy. Akcja Polaków - Hiszpan broni, ale Bartosz Jurecki dobija! Prowadzimy dwoma bramkami!

26 min. 16:13. Poprawiliśmy obronę i od razu idzie nam dużo lepiej. Blokowani rywale nie rzucają z czystych pozycji i Szmal ma ułatwione zadanie, więc broni jak w transie. Kontratak Polaków - hiszpański bramkarz fauluje szarżującego Jurasika. Dwie minuty kary i karny, pewnie wykorzystany przez Tłuczyńskiego.

28 min. 17:13. Bogdan Wenta prosi o czas. Po powrocie Lijewski wybija się nad obrońców i rzuca tuż przy słupku. Mamy cztery gole przewagi!

30 min. 17:16. Niestety, polska obrona zrobiła się nawet zbyt skuteczna. Dwa faule, dwa karne, dwie bramki dla rywali. I jeszcze szybka kontra Hiszpanów - w sytuacji sam na sam Szmal bez szans. Koniec pierwszej połowy!

31 min. 18:16. Zaczynamy drugą połowę. I już dogranie na koło do Jurasika i prowadzimy dwiema bramkami.

33 min. 19:17. Znakomite podanie Bieleckiego w tempo do Lijewskiego. A chwilę później rzut rywali broni Szmal.

35 min. 19:18. Faul Jachlewskiego i karny dla rywali - skuteczny. A potem świetna interwencja bramkarza Hiszpanów. Już tylko jedna bramka przewagi.

37 min. 20:18. Marcin Lijewski znalazł lukę w strefie rywali i rzuca z dystansu - nie do obrony. A później bardzo groźną akcję rywali zatrzymuja Szmal!

39 min. 21:18. Karol Bielecki w swoim stylu. Trzy gole przewagi!

40 min. 22:20. Świetny rzut Marcina Lijewskiego, ale Hiszpanie atakują. Jachlewski broni w kole i sędzia dyktuje rzut karny. Było blisko - Szmal odbija piłkę, ale prosto w ręce rzucającego. Przy dobitce nie ma szans.

43 min. 22:21. Ależ pomyłka Jachlewskiego. Kontratak, Jachlewski sam na sam trafia bramkarza. A w odpowiedzi rywale zdobywają bramkę. Robi się gorąco.

45 min. 24:21. Dwie świetne akcje Tkaczyka. Najpierw zdobywa bramkę, a po chwili po interwencji Szmala długim podaniem wypuszcza Jureckiego, który w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi rywali.

46 min. 25:21! I jeszcze jedna strata Hiszpanów - kolejna kontra i w sytuacji sam na sam technicznym rzutem Lijewski pokonuje bramkarza! Trener rywali prosi o czas.

47 min. 27:22!!! Rywale coraz bardziej zdenerwowani i popełniają coraz więcej błędów. Znów tracą piłkę, a Jachlewski po kontrataku zdobywa kolejną bramkę. Pięć goli przewagi!

50 min. 27:25. Nerwy na Hiszpanów działają tak, jak na kubańskie siatkarki. Rywale zdobywają trzy bramki z rzędu. Teraz my zaczynamy się denerwować.

51 min. 28:25. Karol Bielecki kapitalnie z dystansu. Znów trzy bramki. Czy możemy poprosić o brak emocji w końcówce? Bardzo dziękujemy.

53 min. 28:27. Zamiast do skrzydłowego podanie za końcową linię. W odpowiedzi rywale pokazują nam, jak się gra na skrzydle - Jachlewski się spóźnia i już tylko bramka przewagi!

54 min. 28:28! Niestety! Rywale skutecznie ustawiają stefę w obronie i rzut Bieleckiego zatrzymany przez bramkarza. A Hiszpanie celnie. Remis!

55 min. 29:28! Podanie do Jurasika, ten w wyskoku robi zmyłkę i rzuca. Celnie! Ależ emocje. A prosiliśmy...

57 min. 29:29! Szybka odpowiedź Hiszpanów. Przy pierwszej akcji broni Szmal, ale Polacy nie przejmują piłki. Chwilę później przy rzucie z dystansu już nie ma szans.

58 min. 29:29! Ależ pech! Rozegranie, podanie do Tkaczyka, ale jego atomowy rzut trafia w poprzeczkę! Nadal remis i piłka dla rywali!

59 min. 29:30! Rozegranie Hiszpanów, piłka trafia na skrzydło i bramka! Półtorej minuty do końca.

60 min. 29:30! Dwa razy faule na Bieleckim. W końcu jego rzut broni Hiszpan. Przegrywamy i piłkę mają rywale!

60 min. 29:30! Ale ich rzut jest niecelny! Piłka dla Polaków, faul i wolny pod bramką rywali. Wenta bierze czas. Mamy piłkę i trzy sekundy do końca.

60 min. 29:30!!! Nie udało się! Podanie do Bieleckiego, ten odgrywa natychmiast na środek do Lijewskiego, ale jego techniczny rzut broni Hiszpan! Koniec!

Nie chcemy być okrutni, ale Polacy przegrali na własne życzenie. W drugiej połowie prowadzili już pięcioma bramkami. W ciągu ostatnich trzynastu minut meczu Polacy zdobyli zaledwie dwie bramki - rywale dziewięć!

Dziękujemy bardzo i zapraszamy do relacji głównej .