Sędzia pomaga Turkom, Z Czuba.pl mści się na Kaloszu

Wczorajszy mecz eliminacji ME, Turcja-Węgry, przebiegł pod dyktando... sędziego spotkania, Stuarta Dougala. Arbiter niesłusznie pokazał czerwoną kartkę węgierskiemu zawodnikowi, Zoltanowi Gerze, a grający w przewadze Turcy, strzelili osłabionym rywalom trzy bramki. Przed interwencją sędziego, w 63 minucie spotkania, był remis. Budujące, prawda?


Po tak spektakularnym zagraniu sędziego, nie pozostaje nam nic innego, jak wesprzeć moralnie podbitych bratanków - Węgrów. Z czystym sumieniem serwujemy filmy rejestrujące słynne sędziowskie kompromitacje.

Na początek bardzo zabawna kompilacja:Zastanawialiście się kiedyś, ile razy pod rząd arbiter może uznać, że rzut karny wykonywany jest nieprawidłowo? Nie zastanawiajcie się już, zerknijcie na ten film:Kolejną akcję pewnie już widzieliście, ale my nadal nie potrafimy tego zrozumieć. Jak można uznać bramkę strzeloną przez chłopca do podawania piłek?!A teraz egalitaryzm wyższego rzędu. Równość nad równościami i wszystko równość:Bramkarzom jednak nie zawsze się upiecze. Przedstawiamy najbrutalniejszy faul bramkarski ever:Sędzia też człowiek, może się zdenerwować. Po co go prowokować? Zdenerwowany sędzia może nawet dowalić:Może dowalić całej drużynie:Wierzymy, że podobnych filmów nie będzie przybywało. Sędzia nie może grać głównej roli w futbolowym spektaklu. Zresztą, wiecie już przecież, jak żenującym aktorem bywa piłkarski arbiter: