Michał Pazdan jako... Jezus wytatuowany przez kibica! Nic lepszego dziś Internet nie wyprodukował [WIDEO]

Mistrzostwa Europy się skończyły, ale "Pazdomania" trwa dalej! Tym razem uwielbienie dla jednego z bohaterów reprezentacji Polski, Michała Pazdana objawiło się (w tym wypadku to celne stwierdzenie) w postaci... tatuażu! To po prostu trzeba zobaczyć! Żeby uwierzyć...
Tatuaż z Pazdanem Michał Pazdan jako... Jezus wytatuowany przez kibica! Mistrzostwa Europy się skończyły, ale "Pazdomania" trwa dalej! Tym razem uwielbienie dla jednego z bohaterów reprezentacji Polski, Michała Pazdana objawiło się (w tym wypadku to celne stwierdzenie) w postaci... tatuażu! To po prostu trzeba zobaczyć! Żeby uwierzyć... Na wstępie powiedzmy sobie szczerze - to raczej nie jest żart. Wygolona, nie wiadomo która, część ciała, a na niej świeży tatuaż przedstawiający Michała Pazdana jako... Jezusa Chrystusa z podpisem: "Pazdan ufam tobie". Nie wiemy do końca czy to dowód uwielbienia dla obrońcy Legii Warszawa (przypomnijmy, że reprezentacja Polski odpadła po serii rzutów karnych w ćwierćfinale z Portugalią, a nie wygrała turniej) czy może jakiś zakład, ale musimy przyznać, że bardzo odważna deklaracja.

Na wstępie powiedzmy sobie szczerze - to raczej nie jest żart. Wygolona, nie wiadomo która, część ciała, a na niej świeży tatuaż przedstawiający Michała Pazdana jako... Jezusa Chrystusa z podpisem: "Pazdan ufam tobie".

 

 

Nie wiemy do końca czy to dowód uwielbienia dla obrońcy Legii Warszawa (przypomnijmy, że reprezentacja Polski odpadła po serii rzutów karnych w ćwierćfinale z Portugalią, a nie wygrała turniej) czy może jakiś zakład, ale musimy przyznać, że bardzo odważna deklaracja.

Piłkarze reprezentacji Polski jako Michał Pazdan [ZDJĘCIA]