Sport.pl

Euro 2016. Niemcy - Słowacja. Joachim Loew znów TO zrobił! [WIDEO]

Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Słowację 3:0, ale uwagę reporterów znowu przykuło zachowanie Joachima Loewa. Selekcjoner Niemców tym razem sprawdził zapach swoich pach.
Loew uderza ponownie Euro 2016. Niemcy - Słowacja. Joachim Loew znów TO zrobił! Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Słowację 3:0, ale uwagę reporterów znowu przykuło zachowanie Joachima Loewa. Selekcjoner Niemców tym razem sprawdził zapach swoich pach. O tym, że Joachim Loew lubi robić i robi dziwne rzeczy wiadomo od dawna. Tym razem jednak selekcjoner Niemców sprawdził zapach swoich pach. Zaczęło się od poprawienia rękawa, ale po chwili nadszedł czas na szybki test pach...

O tym, że Joachim Loew lubi robić i robi dziwne rzeczy wiadomo od dawna. Tym razem jednak selekcjoner Niemców sprawdził zapach swoich pach.

Zaczęło się od poprawienia rękawa, ale po chwili nadszedł czas na szybki test pach.

 


Więcej o:
Komentarze (62)
Euro 2016. Niemcy - Słowacja. Joachim Loew znów TO zrobił! [WIDEO]
Zaloguj się
 • egonolsen64

  Oceniono 18 razy 12

  Odpier... się już od tego faceta, nie macie o czym pisać? Żenada na poziomie Pudelka.

 • komentarzidiotyczny

  Oceniono 13 razy 11

  Niektórzy to powinni sami tak sprawdzać, czy nie śmierdzą w różnych miejscach, bo czasem jak się wchodzi do autobusu czy tramwaju to zapach taki, jakby ktoś dekiel od szamba uchylił.

 • Krzysztof Fornalik

  Oceniono 14 razy 10

  A Rafael Nadal przed każdym serwisem poprawiał fryzurę i wyciągał majtki z dupy. Podejrzewam, że z 90% ludzi ma tego typu przyruchy, a stają się one widoczne, gdy na kogoś są skierowane kamery bez przerwy przez dłuższy czas. To nie aktorzy, oni nie grają. Taka jest natura ludzka. Robienie z tego tematu to dziennikarska żenada.

 • mimikra1975

  Oceniono 9 razy 7

  Moje dziecko autystyczne tak robi notorycznie, ma całościowe zaburzenia rozwoju. Wsadza rękę w majtki, z przodu lub z tyłu i wącha. Robi to bezwiednie, automatycznie. Można mu zwracać uwagę, prosić i powtarzać setki razy, a to i tak silniejsze od niego. Nie wiem co ma trener niemiecki, ale myślę, że ma jakiś problem tego rodzaju. I naprawdę, są gorsze "zbrodnie" na świecie, niż wachanie bezwiednie pach. Pozdrawiam :)

 • vertigus

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro nieładnie się zachowuje, to go nie filmujcie, nie róbcie mu zdjęć w niestosownych sytuacjach i nie rozpowszechniajcie ich.
  Kulturalnie byłoby odwrócić wzrok,skoro robi coś niesmacznego, a nie wywalać zbliżenia na główną stronę i zachwycać się gafą.

 • bokaj

  Oceniono 5 razy 5

  To wypisywanie o gestach niemieckiego trenera jest po prostu skandaliczne. SKANDALICZNE!!!

  Zachowujecie się jak najgorsza chamota.
  Wstyd mi za Was!!!

 • robuluscopulus

  Oceniono 5 razy 5

  dopóki robi to sam sobie to pół biedy, gorzej jak kolegom zacznie.....

 • jakis_gosc01

  Oceniono 5 razy 5

  A pamiętacie trenera polskiej reprezentacji, niejakiego Janasa? Zawsze na meczach stał z buteleczką bez żadnej etykietki z tajemniczą zawartością i co chwile z niej popijał. :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX