Milik odpowiedział Russellowi Crowe. "Sorry Maximus"

Aktor Russell Crowe chwalił Polaków na Twitterze po meczu z Niemcami (0-0), ale narzekał na nieskuteczność Arkadiusza Milika.
Milik odpowiedział Russellowi Crowe Aktor Russell Crowe chwalił Polaków, ale narzekał na nieskuteczność Milika Aktor Russell Crowe chwalił Polaków na Twitterze po meczu z Niemcami (0-0), ale narzekał na nieskuteczność Arkadiusza Milika. "Wisi nam wszystkim kilka goli" - napisał Crowe. Milik przeprosił go, nawiązując do filmu "Gladiator", w którym Crowe grał główną rolę Maximusa Decimusa Meridusa. "Sorry, Maximus" - napisał Milik. Znany hollywoodzki aktor wypowiadał się o Polakach w bardzo pozytywnym tonie w trakcie meczu. - Podoba mi się ta polska drużyna, teoretycznie stali na przegranej pozycji, czuć że to prawdziwa drużyna" - ocenił zdobywca Oscara. Wcześniej Milik odpowiedział wszystkim narzekającym na jego zmarnowane okazje z Niemcami, wrzucając do sieci zdjęcie z samolotu z podpisem: "Kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz 4 pkt po 2 meczach i awansowałeś, a niektórzy szukają winnych słabej gry".

- Wisi nam wszystkim kilka goli - napisał Crowe. Milik przeprosił go nawiązując do filmu "Gladiator", w którym Crowe grał główną rolę Maximusa Decimusa Meridusa.

Crowe mu odpowiedział. - Zespół gra świetnie. Pracujcie ciężko. Wierzę w ciebie - napisał.

<blockquote class="twitter-tweet" data-conversation="none" data-lang="pl"><p lang="en" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/arekmilik9">@arekmilik9</a> team is playing great .Keep working hard for each other.  I believe in you</p>&mdash; Russell Crowe (@russellcrowe) <a href="https://twitter.com/russellcrowe/status/744139087494389760">18 czerwca 2016</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Znany hollywoodzki aktor wypowiadał się o Polakach w bardzo pozytywnym tonie w trakcie meczu. - Podoba mi się ta polska drużyna, teoretycznie stali na przegranej pozycji, czuć że to prawdziwa drużyna" - ocenił zdobywca Oscara.

Wcześniej Milik odpowiedział wszystkim narzekającym na jego zmarnowane okazje z Niemcami wrzucając do sieci to zdjęcie z samolotu. - Kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz 4 pkt po 2. meczach i awansowałeś, a niektórzy szukają winnych słabej gry

 

 

 

Alvara Borata, Kibolić i wodny Ćorluka [MEMY Z EURO]