Ten list znakomicie oddaje uczucia Polaków. "Mecz z Niemcami jest jak Wielkanoc i Boże Ciało w jednym"

Znakomity list otwarty do Pana Boga pojawił się na facebookowym profilu "Make life harder".
Ten list znakomicie oddaje uczucia Polaków "Mecz z Niemcami jest jak Wielkanoc i Boże Ciało w jednym" Znakomity list otwarty do Pana Boga pojawił się na facebookowym profilu "Make life harder". "Nie wiemy, czy śledzi Pan piłkę, ale dla nas ten mecz to jak dla Pana Wielkanoc i Boże Ciało w jednym. Nikt nie chce wygrywać 3-0, wystarczy takie, dajmy na to, 2:1 po wyrównanym meczu byłoby naprawdę okej. Wie Pan co, remis, 2:2 i jesteśmy kwita" - czytamy. Polacy są gotowi odwdzięczyć się za korzystny wynik z Niemcami. Z naszej strony możemy obiecać, że jeszcze dziś wieczorem po uroczystym odśpiewaniu barki wrzucimy Nergala do wulkanu.

- Nie wiemy, czy śledzi Pan piłkę, ale dla nas ten mecz to jak dla Pana Wielkanoc i Boże Ciało w jednym - czytamy w liście. Nikt nie chce wygrywać 3-0, wystarczy "takie, dajmy na to, 2:1 po wyrównanym meczu byłoby naprawdę okej. Wie Pan co, remis, 2:2 i jesteśmy kwita."

Polacy są gotowi odwdzięczyć się za korzystny wynik z Niemcami. - Z naszej strony możemy obiecać, że już nie będziemy dokuczać Terlikowskiemu i jeszcze dziś wieczorem po uroczystym odśpiewaniu barki wrzucimy Nergala do wulkanu.

Cały tekst poniżej. Warto!

 


Gmoch zniszczył system analizą występu Francuzów. Rosji nie trzeba dyskwalifikować, sama odpadnie [MEMY]