Euro 2016. Szokujące zdjęcie z szatni Ukraińców po meczu z Niemcami

"Bild" dotarł do zdjęć z ukraińskiej szatni. Już pierwsze jest szokujące...
Palili się do gry Euro 2016: Szokujące zdjęcie z szatni Ukraińców po meczu z Niemcami. "Bild" dotarł do zdjęć z ukraińskiej szatni. Już pierwsze jest szokujące... Ukraińcy zagrali słaby mecz i przegrali 0:2. "Bild" uważa, że poznał przyczynę. "To dlatego Ukraińcy byli bez pary" - pisze niemiecki dziennik publikując zdjęcia z szatni po meczu. Widać na nim mnóstwo petów, oraz butelki Coca Coli i puszki francuskiego piwa Kronenbourg. W drugiej kolejce w czwartek Ukraińcy zmierzą się z Irlandią Północną. Mecz Niemców z Ukraińcami był do tej pory jednym z najlepszych spotkań podczas Euro 2016. Szybkie tempo, piękne zagrania i ofiarne interwencje. Grupowi rywale Polaków pokazali, że prawdziwy sprawdzian dla drużyny Adama Nawałki dopiero nadejdzie. Bramki dla piłkarzy Joachima Loewa zdobyli Shkodran Mustafi i Bastian Schweinsteiger.

Ukraińcy zagrali słaby mecz i przegrali 0:2. "Bild" uważa, że poznał przyczynę.

"To dlatego Ukraińcy byli bez pary" - pisze niemiecki dziennik publikując zdjęcia z szatni po meczu. Widać na nim mnóstwo petów, oraz butelki Coca Coli i puszki francuskiego piwa Kronenbourg.

 

 

W drugiej kolejce w czwartek Ukraińcy zmierzą się z Irlandią Północną.

Niemcy - Ukraina 2:0

To był do tej pory jeden z najlepszych meczów podczas Euro 2016. Szybkie tempo, piękne zagrania i ofiarne interwencje. Grupowi rywale Polaków pokazali, że prawdziwy sprawdzian dla drużyny Adama Nawałki dopiero nadejdzie.

Bramki dla piłkarzy Joachima Loewa zdobyli Shkodran Mustafi i Bastian Schweinsteiger.

Kolejna Polka po Natalii Siwiec zostanie miss trybun Euro? Piękne panie kibicują we Francji [ZDJĘCIA]