Szczęsny żartuje sobie z Kapustki. "Nie można tak grać mając 19 lat" [WIDEO]

Jak zwykle znakomity film pojawił się na kanale "Łączy nas piłka", który tym razem nie przedstawił kulisów meczu Polska - Irlandia Północna (1-0), tylko film z powrotu Polaków do hotelu
Szczęsny żartuje z Kapustki "Nie można tak grać mając 19 lat" Po meczu z Irlandią Północną polskim piłkarzom dopisywały humory. Brylował zwłaszcza Wojciech Szczęsny. "Kapi" (Bartosz Kapustka - red.) zagrał taki mecz, że to jest skandal. Nie można tak grać na Euro jak ma się 19 lat. Ja miałem 22 i 60 minut wytrzymałem. A on 20 lat i jak profesor - powiedział bramkarz odnosząc się do swojego debiutanckiego meczu Euro 2012. Co się wtedy działo? Szczęsny sprokurował wtedy rzut karny i dostał czerwoną kartkę z Grecją. A jak Wam podobał się występ Kapustki? Już teraz upominają się o niego wielkie kluby, więc można uznać, że debiut był udany.

Brylował zwłaszcza Wojciech Szczęsny. - Co "Kapi" (Kapustka) zagrał mecz to jest skandal. Nie można tak grać na Euro jak ma się 19 lat. Ja miałem 22 i 60 minut wytrzymałem. A on 20 lat i jak profesor - powiedział bramkarz odnosząc się do meczu otwarcia Euro 2012. Sprokurował wtedy rzut karny i dostał czerwoną kartkę z Grecją.

W filmie została wyróżniona również tajemnica czapeczki z daszkiem Artura Jędrzejczyka oraz dlaczego kadrowicze nazwali Roberte Lewandowskiego romantykiem:

 

 

Polskie WAG's na meczu Polski z Irlandią. Tak kibicowały m.in. Anna Lewandowska i dziewczyna Milika [ZDJĘCIA]

Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA MECZOWA TABELA 11 BIAŁO CZERWONA O07598 Zdjęcie ADIDAS Koszulka Manchester United AC1414 (meczowa) Zdjęcie Nike Polska strój junior XPOL49j
ADIDAS KOSZULKA MECZOWA TAB... ADIDAS Koszulka Manchester ... Nike Polska strój junior XP...
źródło: Okazje.info