Novak Djoković wygrał French Open. I narysował na korcie serce!

Novak Djoković po raz pierwszy w karierze wygrał turniej French Open w Paryżu. Serb po upragnionym triumfie narysował na korcie serce. Gest ten był podziękowaniem dla publiczności.
Djoković narysował na korcie serce! Novak Djoković po raz pierwszy w karierze wygrał turniej French Open Novak Djoković po raz pierwszy w karierze wygrał turniej French Open w Paryżu. Serb po upragnionym triumfie narysował na korcie serce. Gest ten był podziękowaniem dla publiczności. Kibice w niedzielę byli po stronie Serba. Fani tenisa czekali na jego historyczne zwycięstwo w French Open. Udało się! Djoković tym samym stał się trzecim zawodnikiem, który wygrał cztery wielkoszlemowe turnieje z rzędu! Jest też ósmym tenisistą, który skompletował wszystkie tytuły!

Kibice w niedzielę byli po stronie Serba. Fani tenisa czekali na jego historyczne zwycięstwo w French Open. Udało się! Djoković tym samym stał się trzecim zawodnikiem, który wygrał cztery wielkoszlemowe turnieje z rzędu! Jest też ósmym tenisistą, który skompletował wszystkie tytuły!

Najlepsze zagrania Rolanda Garrosa. Radwańska zachwycała, ale jej rywalki też [WIDEO]