Puchar Niemiec. Piłkarze obu drużyn cierpieli. Ale co zrobił Ribery? [ZDJĘCIA]

Piłkarze Bayernu Monachium pokonali Borussię Dortmund 4:3 po rzutach karnych w finale Pucharu Niemiec. Pod koniec gry piłkarzy obu drużyn łapały skurcze. Ale co zrobił Franck Ribery?!
Mecz cierpienia Puchar Niemiec: Piłkarze obu drużyn cierpieli. Ale co zrobił Ribery? Piłkarze Bayernu Monachium pokonali Borussię Dortmund 4:3 po rzutach karnych w finale Pucharu Niemiec. Pod koniec gry piłkarzy obu drużyn łapały skurcze. Ale co zrobił Franck Ribery?! Piłkarze stoczyli 120 minut twardej walki, nie brakowało fauli i ostrych starć. Pod koniec zawodnicy często leżeli na murawie, niektórych łapały skurcze. Gdy cierpiącego Ribery'ego zniesiono z boiska, rozciągnął sobie skurcz w nodze posługując się bandą, po czym się przez nią... przetoczył. Francuz został zmieniony w 108. minucie przez Kingsleya Comana. Niewątpliwie, to był mecz cierpienia.

Piłkarze stoczyli 120 minut twardej walki, nie brakowało fauli i ostrych starć. Pod koniec zawodnicy często leżeli na murawie, niektórych łapały skurcze. Gdy cierpiącego Ribery'ego zniesiono z boiska, rozciągnął sobie skurcz w nodze posługując się bandą, po czym się przez nią... przetoczył. Francuz został zmieniony w 108. minucie przez Kingsleya Comana.

 

To był mecz cierpienia - dramatyczne momenty meczu [ZDJĘCIA]