Alex Ferguson nie ma wątpliwości, że Ronaldo jest lepszy od Messiego

I wyraża swoje przekonanie w bardzo mocnych słowach
Ferguson: Ronaldo lepszy od Messiego Szkoleniowiec nie ma wątpliwości. I wyraża swoje przekonanie w bardzo mocnych słowach Alex Ferguson sprowadził Cristiano Ronaldo do Manchesteru United jako nastolatka i pomógł mu zostać zwycięzcą plebiscytu Złotej Piłki FIFA oraz najdroższym zawodnikiem na świecie. Może nie powinniśmy się zatem dziwić, że uważa go za najlepszego z piłkarzy? - To dla mnie niezwykle interesujące, że tyle słyszy się dzisiaj o tych dwóch piłkarzach w kontekście tego, kto jest lepszy. Nie zrozumcie mnie źle, Messi to fantastyczny piłkarz. Ale tutaj widzę różnicę: Messi jest piłkarzem Barcelony i robi takie rzeczy w Barcelonie. A Ronaldo mógłby grać dla Stockport County i tam strzelić hat-tricka. On ma wszystko. Może strzelać obiema nogami, głową, jest odważny jak lew - ekscytuje się Ferguson. - Podczas mojej pracy w Manchesterze United, miałem szczęście do wielu ludzi, którzy wkładali niezliczone dodatkowe godziny pracy w to, by stać się lepszymi. Gary Neville przemienił się ze średniego we wspaniałego piłkarza właśnie dzięki swojej etyce zawodowej. David Beckham tak samo. Ale Ronaldo wykańczał się kompletnie, nadal tak robi. Po prostu, chciał być najlepszy na świecie - przekonuje Szkot.

Alex Ferguson sprowadził Cristiano Ronaldo do Manchesteru United jako nastolatka i pomógł mu zostać zwycięzcą plebiscytu Złotej Piłki FIFA oraz najdroższym zawodnikiem na świecie. Może nie powinniśmy się zatem dziwić, że uważa go za najlepszego z piłkarzy?

 

Szkot właśnie zabrał głos w nieustającej debacie na temat: kto jest lepszy - Ronaldo czy Messi?

 

- To dla mnie niezwykle interesujące, że tyle słyszy się dzisiaj o tych dwóch piłkarzach w kontekście tego, kto jest lepszy. Nie zrozumcie mnie źle, Messi to fantastyczny piłkarz. Ale tutaj widzę różnicę: Messi jest piłkarzem Barcelony i robi takie rzeczy w Barcelonie. A Ronaldo mógłby grać dla Stockport County i tam strzelić hat-tricka. On ma wszystko. Może strzelać obiema nogami, głową, jest odważny jak lew - ekscytuje się Ferguson.

 

- Podczas mojej pracy w Manchesterze United, miałem szczęście do wielu ludzi, którzy wkładali niezliczone dodatkowe godziny pracy w to, by stać się lepszymi. Gary Neville przemienił się ze średniego we wspaniałego piłkarza właśnie dzięki swojej etyce zawodowej. David Beckham tak samo. Ale Ronaldo wykańczał się kompletnie, nadal tak robi. Po prostu, chciał być najlepszy na świecie.

 

Najlepiej sprzedające się koszulki w sezonie 2015/2016. Kto na szczycie? SPOILER: Ronaldo poza podium! [RANKING]

Kto jest lepszy?