WTA Rzym. Serena Williams próbowała... psiego jedzenia [WIDEO]

Serena Williams spróbowała potrawy z psiego menu w jej hotelu w Rzymie. Amerykanka pochorowała się, ale i tak wygrała cały turniej.
Williams próbowała... psiego jedzenia Serena Williams spróbowała potrawy z psiego menu. Do zdarzenia doszło w czwartek, przed meczem III rundy z Christiną McHale. Williams zrelacjonowała całe wydarzenie na Snapchacie. Amerykanka przyleciała do Rzymu ze swoim psem Chipem, ale nie wzięła dla niego jedzenia. Postanowiła skorzystać z hotelowego menu dla czworonogów, gdzie za 15 euro można było kupić np. zupę lub makaron z kurczakiem. Tenisistka zamówiła tuńczyka z ryżem i postanowiła spróbować sama.- Pomyślałam 'do cholery, to wygląda dobrze' i zjadłam jedną łyżkę - opowiadała. - Smakowało dziwnie. Zmusiłam się, żeby przełknąć. Nie wiem czego oni tam dodają, ale smakowało trochę jak środki do czyszczenia - dodała.Williams uważa, że jedna łyżka wystarczyła, żeby się pochorowała. - Po dwóch godzinach pobiegłam do toalety, myślałam, że zemdleje - mówiła. Ostatecznie doszła jednak do siebie, po godzinie wyszła na kort i pokonała McHale 7:6 (9-7), 6:1.- Mój pies lubi to jedzenie, ale chyba nie jest jadalne dla ludzi. Powinni to napisać! - stwierdziła Williams i sama opatrzyła menu odpowiednimi dopiskami.

Do zdarzenia doszło w czwartek, przed meczem III rundy z Christiną McHale. Williams zrelacjonowała całe wydarzenie na Snapchacie. Amerykanka przyleciała do Rzymu ze swoim psem Chipem, ale nie wzięła dla niego jedzenia. Postanowiła skorzystać z hotelowego menu dla czworonogów, gdzie za 15 euro można było kupić np. zupę lub makaron z kurczakiem. Tenisistka zamówiła tuńczyka z ryżem i postanowiła spróbować sama.
- Pomyślałam 'do cholery, to wygląda dobrze' i zjadłam jedną łyżkę - opowiadała. - Smakowało dziwnie. Zmusiłam się, żeby przełknąć. Nie wiem czego oni tam dodają, ale smakowało trochę jak środki do czyszczenia - dodała.
Williams uważa, że jedna łyżka wystarczyła, żeby się pochorowała. - Po dwóch godzinach pobiegłam do toalety, myślałam, że zemdleje - mówiła. Ostatecznie doszła jednak do siebie, po godzinie wyszła na kort i pokonała McHale 7:6 (9-7), 6:1.
- Mój pies lubi to jedzenie, ale chyba nie jest jadalne dla ludzi. Powinni to napisać! - stwierdziła Williams i sama opatrzyła menu odpowiednimi dopiskami.

W niedzielę Williams wygrała cały turniej, w finale pokonując Madison Keys.

Co zrobił Gael Monfils?! Zagranie jak z konkursu wsadów NBA! [WIDEO]

Czy próbowałeś kiedyś jedzenia dla zwierząt?
Więcej o: