Euro 2016. Ależ wpadka TVP! Zdjęcie Thiago Cionka prosto z gry komputerowej! [ZDJĘCIE]

Miejmy nadzieję, że nie jest to zapowiedź poziomu relacjonowania Euro 2016 w wykonaniu TVP. Redakcja sportowa prawdopodobnie nie posiadała aktualnego zdjęcia Thiago Cionka i podczas prezentacji szerokiej kadry na Euro 2016 postanowiła zamieścić to z... gry komputerowej!
Komputerowy Cionek Ależ wpadka TVP! Zdjęcie Thiago Cionka prosto z gry komputerowej! Miejmy nadzieję, że nie jest to zapowiedź poziomu relacjonowania Euro 2016 w wykonaniu TVP. W czwartek selekcjoner Adam Nawałka ogłosił szeroką kadrę, która będzie walczyła o wyjazd na turniej we Francji. W grupie 28 piłkarzy znalazło się również miejsce dla obrońcy Palermo, Thiago Cionka. Niektórzy eksperci raczej powątpiewają w przydatność znajdującego się ostatnio w niezłej formie zawodnika, ale najwidoczniej po macoszemu postanowiła go również potraktować TVP. Redakcja sportowa prawdopodobnie nie posiadała aktualnego zdjęcia reprezentanta i postanowiła zamieścić to z... gry komputerowej! Gdy przyszła kolej na obrońców, kibice mieli prawo się poważnie zdziwić, wręcz załamać. Zdjęcie będącego ostatnio w dobrej formie Thiago Cionka zostało wybrane bowiem z popularnej gry Pro Evolution Soccer! Ślepota? Niewiedza? A może zwolnienia zaszły tak daleko, że za oprawę graficzną odpowiadał praktykant lub student z wymiany? Tego nie wie nikt, ale niesmak z pewnością zostanie na długo. Szeroka kadra powołana na Euro 2016: Bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Artur Boruc, Przemysław Tytoń. Obrońcy: (komputerowy) Thiago Cionek, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Jakub Wawrzyniak. Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Maciej Rybus, Filip Starzyński, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński. Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Mariusz Stępiński, Artur Sobiech.

W czwartek selekcjoner Adam Nawałka ogłosił szeroką kadrę, która będzie walczyła o wyjazd na turniej we Francji. W grupie 28 piłkarzy znalazło się również miejsce dla obrońcy Palermo, Thiago Cionka. Niektórzy eksperci raczej powątpiewają w przydatność znajdującego się ostatnio w niezłej formie zawodnika, ale najwidoczniej po macoszemu postanowiła go również potraktować TVP. Redakcja sportowa prawdopodobnie nie posiadała aktualnego zdjęcia reprezentanta i postanowiła zamieścić to z... gry komputerowej!

Dobra zmiana? TVP zaliczyła potężną wpadkę. Tym razem kolej przyszła na redakcję sportową. Miała ona miejsce w dniu tak bardzo ważnym dla polskiej piłki, gdy selekcjoner reprezentacji Polski ogłosił szeroki skład na Euro 2016.

Media prześcigały się w podaniu wszystkich informacji towarzyszących temu wydarzeniu. Wpadkę, i to zakrawającą o kabaret, zaliczyła Telewizja Polska podczas prezentacji wszystkich kadrowiczów.

 

 

Gdy przyszła kolej na obrońców kibice mieli prawo się poważnie zdziwić, wręcz załamać. Zdjęcie będącego ostatnio w dobrej formie Thiago Cionka zostało wybrane bowiem z popularnej gry Pro Evolution Soccer! Ślepota? Niewiedza? A może zwolnienia zaszły tak daleko, że za oprawę graficzną odpowiadał praktykant lub student z wymiany? Tego nie wie nikt, ale niesmak z pewnością zostanie na długo.

Szeroka kadra powołana na Euro 2016

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Artur Boruc, Przemysław Tytoń

Obrońcy: Thiago Cionek, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Jakub Wawrzyniak

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Maciej Rybus, Filip Starzyński, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Mariusz Stępiński, Artur Sobiech

Kto jest pewny wyjazdu na Euro? Piątkę łatwo skreslić!