Manchester United oblężony, ale szczęśliwy? Nagranie z autokaru sprzed meczu z West Hamem [WIDEO]

"Czerwone Diabły" były przerażone atakiem kibiców "Młotów", ale chyba nieźle się też tą sytuacją bawiły...
Oblężony autokar Manchester United oblężony, ale szczęśliwy? "Czerwone Diabły" były przerażone atakiem kibiców "Młotów", ale chyba nieźle się też tą sytuacją bawiły... Najlepiej bawił się Jesse Lingard, który przeprowadził zdecydowanie wartą obejrzenia relację wideo z ataku fanów West Hamu. Po minach niektórych kolegów pomocnika MU można jednak sądzić, że oni naprawdę wierzyli, iż mogą nie wyjść z tej napaści cało... Miejscowi kibice żegnali się w ten agresywny sposób ze starym stadionem, na którym WHU grał od 112 lat i opóźnili rozpoczęcie meczu o 45 minut. Na pożegnanie West Ham pokonał Manchester United 3:2, po niezwykle emocjonującym meczu, czym zbliżył się mocno do Ligi Europy i oddalił rywali od Ligi Mistrzów. Od sezonu 2016/17 londyńczycy przenoszą się na Stadion Olimpijski.

Najlepiej bawił się Jesse Lingard, który przeprowadził zdecydowanie wartą obejrzenia relację wideo z ataku fanów West Hamu:

Po minach niektórych kolegów pomocnika MU można jednak sądzić, że oni naprawdę wierzyli, iż mogą nie wyjść z tej napaści cało...

Miejscowi kibice żegnali się w ten agresywny sposób ze starym stadionem, na którym WHU grał od 112 lat i opóźnili rozpoczęcie meczu o 45 minut. Na pożegnanie, West Ham pokonał Manchester United 3:2 po niezwykle emocjonującym meczu, czym zbliżył się mocno do Ligi Europy i oddalił rywali od Ligi Mistrzów.

Od sezonu 2016/17 londyńczycy przenoszą się na Stadion Olimpijski.