Sport.pl

Boruc prowokuje kibiców Glasgow Rangers na Twitterze

Po niedzielnej porażce Celtiku z Glasgow Rangers Artur Boruc zamieścił na swoim koncie na Twitterze wymowne, prowokujące kibiców protestanckiego klubu zdjęcie.
Boruc prowokator Artur Boruc prowokuje kibiców Glasgow Rangers na Twitterze. Po niedzielnej porażce Celtiku z Glasgow Rangers Artur Boruc zamieścił na swoim koncie na Twitterze wymowne, prowokujące kibiców protestanckiego klubu zdjęcie. Celtic grał w niedzielę z odwiecznym rywalem w półfinale Pucharu Szkocji. Po 120 minutach był remis 2:2, w rzutach karnych były klub reprezentanta Polski przegrał 4:5 i odpadł z rozgrywek. Boruc, który z Celtikiem pożegnał się w 2010 roku, chwilę po meczu zamieścił na Twitterze sugestywne zdjęcie. Pochodzi ono z jednej z potyczek Celtiku z Rangers. Polski bramkarz nigdy nie ukrywał pogardy dla rywala zza miedzy - podczas derbów Glasgow wielokrotnie prowokował kibiców rywala. Fani z protestanckiej części miasta szczególnie zapamiętali mu parady po stadionie w koszulce z papieżem Janem Pawłem II, czy obraźliwy rysunek z małpą na brzuchu. Reprezentant Polski nie podpisał wrzuconego w niedzielę zdjęcia, nie zareagował też na prośby o odpowiedź w komentarzach pod tweetem. Boruc od dwóch sezonów jest bramkarzem Bournemouth. W tym sezonie Premier League zagrał w 29 meczach. Jego klub po 33 kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Celtic grał w niedzielę z odwiecznym rywalem w półfinale Pucharu Szkocji. Po 120 minutach był remis 2:2, w rzutach karnych były klub reprezentanta Polski przegrał 4:5 i odpadł z rozgrywek. Boruc, który z Celtikiem pożegnał się w 2010 roku, chwilę po meczu zamieścił na Twitterze takie oto zdjęcie:

 

Zdjęcie pochodzi z jednej z potyczek Celtiku z Rangers. Polski bramkarz nigdy nie ukrywał pogardy dla rywala zza miedzy - podczas derbów Glasgow wielokrotnie prowokował kibiców rywala. Fani z protestanckiej części miasta szczególnie zapamiętali mu parady po stadionie w koszulce z papieżem Janem Pawłem II, czy obraźliwy rysunek z małpą na brzuchu.

 

Reprezentant Polski nie podpisał wrzuconego w niedzielę zdjęcia, nie zareagował też na prośby o odpowiedź w komentarzach pod tweetem.

Boruc od dwóch sezonów jest bramkarzem Bournemouth. W tym sezonie Premier League zagrał w 29 meczach. Jego klub po 33 kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Więcej o:
Komentarze (22)
Boruc prowokuje kibiców Glasgow Rangers na Twitterze
Zaloguj się
 • Adi

  Oceniono 1 raz 1

  Te prowokacje są, niestety, prostackie i zupełnie niepotrzebne. Powinien skupić się na grze i przygotowaniach do Euro jeśli w ogóle pojedzie. Jego forma nie była w tym sezonie stabilna. Eddie Howe posadził go nawet na ławce na pewien czas. Od czasu przenosin do Premier League to nie jest już ten bramkarz co kiedyś. Z Southampton odszedł bo trener (słusznie) postanowił kupić Forstera - mniej utalentowanego bramkarza za to niebo stabilniejszego.
  Nie pamiętam aby Boruc "wygrał" mecz dla Bournemouth. Pamiętam za to kilka poważnych kiksów (za które usiadł na ławie) i tragiczną grę nogami.

  Życzę mu powrotu do dawnej formy oraz aby trochę dorósł bo te prowokacje trocą straszną miernotą intelektualną...

 • kacper78

  Oceniono 5 razy 1

  debi7

 • louisciffer

  0

  Ideał katolika - wiedzy żadnej, sama wiara.

 • louisciffer

  0

  Wiadomo nie od dziś, że toto to religijny kmiot.

 • 11lech

  Oceniono 3 razy -1

  Boruc to błazen

 • cezar85

  Oceniono 1 raz -1

  banter

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX