Grobowa atmosfera w autokarze Barcelony po meczu z Atletico. Iniesta płakał? [WIDEO]

Barcelona przegrała w środę z Atletico Madryt 0:2 i po ćwierćfinałach pożegnała się z Ligą Mistrzów. Po meczu atmosfera w autokarze Katalończyków była grobowa
Iniesta płakał? Grobowa atmosfera w autokarze Barcelony po meczu z Atletico. Barcelona przegrała w środę z Atletico Madryt 0:2 i w ćwierćfinale pożegnała się z Ligą Mistrzów. Po meczu atmosfera w autokarze Katalończyków była grobowa. Ten film szybko obiegł hiszpańskie media. Zawodnicy Barcelony po meczu szybko schowali się w autokarze. Co zrozumiałe, nastroje w drużynie Luisa Enrique nie były najlepsze. Całą sytuacją najbardziej przejął się kapitan zespołu Andres Iniesta - kamery zarejestrowały, jak kilka razy wycierał łzy z policzka. Barcelona na Camp Nou wygrała z Atletico 2:1, ale w rewanżu w Madrycie poległa 0:2. "Duma Katalonii" nie obroni tytułu zdobytego rok temu w Madrycie. W lidze Barca wciąż jest na prowadzeniu, ale jej przewaga nad drugim w tabeli Atletico stopniała do 3 punktów. Real Madryt jest trzeci, ze stratą 4 punktów.

Ten film szybko obiegł hiszpańskie media. Zawodnicy Barcelony po meczu szybko schowali się w autokarze. Co zrozumiałe, nastroje w drużynie Luisa Enrique nie były najlepsze. Całą sytuacją najbardziej przejął się kapitan zespołu - kamery zarejestrowały, jak kilka razy wycierał łzy z policzka.

Barcelona na Camp Nou wygrała z Atletico 2:1, ale w rewanżu w Madrycie poległa 0:2. "Duma Katalonii" nie obroni tytułu zdobytego rok temu w Madrycie. W lidze Barca wciąż jest na prowadzeniu, ale jej przewaga nad drugim w tabeli Atletico stopniała do 3 punktów. Real Madryt jest trzeci, ze stratą 4 punktów.