Młody Juergen Klopp niańczył małego brzdąca. Był nim Mats Hummels

Czy zastanawialiście się dlaczego Juergen Klopp i Mats Hummels podczas wspólnego pobytu w Borussii tak świetnie się rozumieli? Allgemein Zeitung przypomina nieprawdopodobną historię, która być może odpowiada na to pytanie.
Klopp niańczył Hummelsa Młody Juergen Klopp niańczył małego brzdąca. Był nim Mats Hummels. Czy zastanawialiście się dlaczego Juergen Klopp i Mats Hummels podczas wspólnego pobytu w Borussii tak świetnie się rozumieli? "Allgemein Zeitung" przypomina nieprawdopodobną historię, która być może odpowiada na to pytanie. Okazuje się, że Klopp pomagał rodzicom Hummelsa w opiece nad małym Matsem. W latach 90., kiedy obrońca reprezentacji Niemiec był jeszcze małym brzdącem, jego rodzice, państwo Hummelsowie, przeprowadzili się do Mainz. Mama Matsa była dziennikarką sportową w ZDF, tata zaś najpierw był trenerem SV Wehen, a potem FSV Mainz. Właśnie w tym drugim klubie drogi Hummelsa-seniora połączyły się z Kloppem. Rodzice dorastającego piłkarza byli bardzo zajęci, dlatego od czasu do czasu szukali kogoś, kto zaopiekuje się małym i energicznym Matsem. Według "Allemeine Zeitung" pieczę nad nim sprawował dzisiejszy szkoleniowiec Liverpoolu.

Okazuje się, że Klopp pomagał rodzicom Hummelsa w opiece nad małym Matsem.

W latach 90., kiedy obrońca reprezentacji Niemiec był jeszcze małym brzdącem, jego rodzice, państwo Hummelsowie, przeprowadzili się do Mainz. Mama Matsa była dziennikarką sportową w ZDF, tata zaś najpierw był trenerem SV Wehen, a potem FSV Mainz. Właśnie w tym drugim klubie drogi Hummelsa-seniora połączyły się z Kloppem.

Rodzice dorastającego piłkarza byli bardzo zajęci, dlatego od czasu do czasu szukali kogoś, kto zaopiekuje się małym i energicznym Matsem. Według Allemeine Zeitung pieczę nad nim sprawował dzisiejszy szkoleniowiec Liverpoolu.

Kogo wyślemy na Euro 2016? Oceniamy szanse piłkarzy w kadrze Nawałki