Euro 2016. Tomasz Hajto jedzie na mistrzostwa! Nawałka wniebowzięty?

Tomasz Hajto ogłosił na Twitterze, że dostał powołanie w skład komentatorskiej ekipy telewizji Polsat
Euro 2016. Hajto jedzie na mistrzostwa! Dostał powołanie w skład komentatorskiej ekipy telewizji Polsat Tomasz Hajto ogłosił na Twitterze, że dostał powołanie w skład komentatorskiej ekipy telewizji Polsat. Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów komentarza w wykonaniu Hajty! Gotowi na zwycięski skład Kaiserslautern? "Dzięki rozmowie pana Kmity i pana Widomskiego (Eurosport ) będę miał przyjemność skomentować Euro 2016 w Francji" - napisał Hajto na Twitterze. Posypały się gratulacje, m.in. od Sebastiana Mili. ...ale nie wolno zapominać o selekcjonerze Adamie Nawałce, który tą wiadomością jest bez wątpienia zachwycony. Trener reprezentacji jest bardzo przesądny i wierzy, że jego kadra wygrywa, gdy komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Czy podczas Euro 2016 usłyszymy właśnie taki duet?

Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów komentarza w wykonaniu Hajty! Gotowi na zwycięski skład Kaiserslautern?

 

 

Na Twitterze posypały się gratulacje...

 

 

...ale nie wolno zapominać o selekcjonerze Adamie Nawałce, który tą wiadomością jest bez wątpienia zachwycony. Trener reprezentacji jest bardzo przesądny i wierzy, że jego kadra wygrywa, gdy komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Czy podczas Euro 2016 usłyszymy właśnie taki duet?

 

Nie zapominajmy przy tym, że Nawałka ciągle poszukuje również środkowych obrońców...

 

Wybranki piłkarzy również walczą o miano najlepszej w Europie! Która WAGs awansuje do półfinału Ligi Mistrzów? [ZDJĘCIA]

Czy cieszysz się, że będziesz słuchać komentarza Hajty?