Wieloletni pracownik zdradza sekrety FC Barcelona. "Guardiola spytał, czy może spać z pucharem"

- Niektórzy piłkarze proszą nas o to, żeby telewizory w hotelu były naprawdę wielkie, żeby mogli grać na PlayStation - mówi Carles Naval z Barcelony
Pracownik zdradza sekrety Barcelony Carles Naval jest pracownikiem klubu od ponad 30 lat - Niektórzy piłkarze proszą nas o to, żeby telewizory w hotelu były naprawdę wielkie, żeby mogli grać na Playstation - mówi Carles Naval z Barcelony Carles Naval jest pracownikiem klubu od ponad 30 lat. Barceloński delegat został właśnie uhonorowany specjalnym programem przez Catalunya Radio. W jednej z audycji, poza wywiadem z Navalem, można było wysłuchać ciepłych słów, jakie do powiedzenia o nim miały byłe gwiazdy Barcy - Christo Stoiczkow, Pep Guardiola czy Andres Iniesta. - Ta praca oznacza harówę każdego dnia, bo jest wiele rzeczy do zrobienia, ale dopóki mam siłę a klub ma we mnie wiarę, będę tu dalej - zaznaczył Naval. Wypowiedział się też w temacie swojego kolegi po fachu, którego wielu obwiniało za wyrzucenie Realu Madryt z rozgrywek Pucharu Króla. - Chendo miał cholernego pecha - powiedział, ale zaznaczył, że to właśnie delegat jest pierwszą osobą, która powinna ostrzec przed wpuszczeniem na boisko nieuprawnionego zawodnika. A przynajmniej tak jest w Barcelonie. Gwiazda programu była w bardzo dobrym nastroju i dzieliła się ze słuchaczami wieloma anegdotami. Oto osiem najlepszych cytatów z Navala: 1. "Niektórzy piłkarze proszą nas o to, żeby telewizory w hotelu były naprawdę wielkie, żeby mogli grać na PlayStation" 2. "Obrazki z szatni po halloweenowym meczu z Getafe były w mediach trochę wyolbrzymione" 3. "Wewnętrzne grzywny i sankcje są przeznaczane na cele i fundacje dobroczynne. Jeśli spóźnisz się minutę, płacisz 200 euro" 4. "Zaskoczyło mnie, że klub pozbył się Corbelli [człowiek od strojów i dobry kompan piłkarzy]. Nie spodziewaliśmy się tego" 5. "Po finale Ligi Mistrzów w Rzymie, Guardiola spytał mnie, czy może spać z pucharem. No pewnie, że się zgodziłem" 6. "Ronaldinho nie przyszedł tylko na dwa treningi. Zawsze się zjawiał. Chociaż nie zawsze na czas..." 7. "Nie świętowałem gola Iniesty na Stamford Bridge. Przecież ktoś musiał zostać na ławce!" 8. "Cruyff przewidział, że [Miroslav] Djukić nie strzeli karnego [który dał Barcelonie mistrzostwo kraju w 1994 r.]".

Carles Naval jest pracownikiem klubu od ponad 30 lat. Barceloński delegat został właśnie uhonorowany specjalnym programem przez Catalunya Radio. W jednej z audycji, poza wywiadem z Navalem, można było wysłuchać ciepłych słów, jakie do powiedzenia o nim miały byłe gwiazdy Barcy - Christo Stoiczkow, Pep Guardiola czy Andres Iniesta.

 

- Ta praca oznacza harówę każdego dnia, bo jest wiele rzeczy do zrobienia, ale dopóki mam siłę a klub ma we mnie wiarę, będę tu dalej - zaznaczył Naval. Wypowiedział się też w temacie swojego kolegi po fachu, którego wielu obwiniało za wyrzucenie Realu Madryt z rozgrywek Pucharu Króla.

 

- Chendo miał cholernego pecha - powiedział, ale zaznaczył, że to właśnie delegat jest pierwszą osobą, która powinna ostrzec przed wpuszczeniem na boisko nieuprawnionego zawodnika. A przynajmniej tak jest w Barcelonie.

 

Gwiazda programu była w bardzo dobrym nastroju i dzieliła się ze słuchaczami wieloma anegdotami. Oto osiem najlepszych cytatów z Navala:

 

1. "Niektórzy piłkarze proszą nas o to, żeby telewizory w hotelu były naprawdę wielkie, żeby mogli grać na PlayStation."

 

2. "Obrazki z szatni po halloweenowym meczu z Getafe były w mediach trochę wyolbrzymione."

 

Halloween piłkarzy Barcelony Twitter

 

3. "Wewnętrzne grzywny i sankcje są przeznaczane na cele i fundacje dobroczynne. Jeśli spóźnisz się minutę, płacisz 200 euro."

 

4. "Zaskoczyło mnie, że klub pozbył się Corbelli [człowiek od strojów i dobry kompan piłkarzy]. Nie spodziewaliśmy się tego."

 

5. "Po finale Ligi Mistrzów w Rzymie, Guardiola spytał mnie, czy może spać z pucharem. No pewnie, że się zgodziłem."

 

6. "Ronaldinho nie przyszedł tylko na dwa treningi. Zawsze się zjawiał. Chociaż nie zawsze na czas..."

 

7. "Nie świętowałem gola Iniesty na Stamford Bridge. Przecież ktoś musiał zostać na ławce!".

 

8. "Cruyff przewidział, że [Miroslav] Djukić nie strzeli karnego [który dał Barcelonie mistrzostwo kraju w 1994 r.]"

 

Fabiański błyśnie podczas Euro 2016? Nasza "11" typów! [ZOBACZ]