Victor Valdes chciał udusić rywala w lidze belgijskiej? [WIDEO]

Victor Valdes miał sporo szczęścia, że sędzia nie wyrzucił go z boiska w meczu z Anderlechtem Bruksela.
Valdes dusiciel Victor Valdes chciał udusić rywala w lidze belgijskiej? Victor Valdes miał sporo szczęścia, że sędzia nie wyrzucił go z boiska w meczu z Anderlechtem Bruksela. Były bramkarz Barcelony i reprezentacji Hiszpanii kontynuuje karierę w Belgi w barwach Standardu Liege. W niedzielę zagrał trzeci mecz w tym sezonie. W hicie kolejki Standard zremisował na wyjeździe z Anderlechtem 3:3. W 54. minucie sędzia mógł wyrzucić Valdesa z boiska. Hiszpan zdenerwował się na stopera gospodarzy Karę Mbodjiego, doszło do rękoczynów, aż wreszcie bramkarz chwycił obrońcę za szyję, jakby chciał go poddusić. Obu graczy rozdzielili koledzy, a sędzia pokazał im po żółtej kartce.

Były bramkarz Barcelony i reprezentacji Hiszpanii kontynuuje karierę w Belgi w barwach Standardu Liege. W niedzielę zagrał trzeci mecz w tym sezonie. W hicie kolejki Standard zremisował na wyjeździe z Anderlechtem 3:3.

W 54, minucie sędzia mógł wyrzucić Valdesa z boiska. Hiszpan zdenerwował się na stopera gospodarzy Karę Mbodjiego, doszło do rękoczynów, aż wreszcie bramkarz chwycił obrońcę za szyję, jakby chciał go poddusić.

Obu graczy rozdzielili koledzy, a sędzia pokazał im po żółtej kartce.

 

Zdjęcie ASADI RĘKAWICE BRAMKARSKIE PROFESIONAL Zdjęcie Connect RĘKAWICE BRAMKARSKIE TORNADO Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie Grip
ASADI RĘKAWICE BRAMKARSKIE ... Connect RĘKAWICE BRAMKARSKI... SPOKEY Rękawice bramkarskie...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info