Łukasz Skorupski robi cuda w bramce w meczu Napoli - Empoli [WIDEO]

Polski bramkarz popisał się fenomenalną interwencją we włoskiej ekstraklasie

Ta niedziela zaczęła się dla Łukasza Skorupskiego bardzo udanie. Bramkarz Empoli świetnie radził sobie w bramce, a ta interwencja to już prawdziwy popis instynktu polskiego golkipera:

Niedługo później - w 28. min. - Paredes strzelił gola na 1:0 dla gości! I się zaczęło...

W 33. min. Insigne zagrał tak dobrą piłkę, że tym razem Higuain okazał się już lepszy od Skorupskiego. Było 1:1. Parę minut później Insigne uderzył z wolnego (po zagraniu ręką Zielińskiego) i znowu - wierzcie nam - Skorupski nie miał szans. Naprawdę. Okienko!

Na początku drugiej połowy Skorupskiego oszukał kolega z drużyny. Po samobójczym trafieniu Camporesego zrobiło się już 3:1. W ostatnich minutach dwa gole dorzucił Callejon. Przy ostatnim trafieniu można odrobinę wini Polaka. Ale wtedy i tak nic nie dało się już zrobić... Napoli wygrało 5:1.

źródło: Okazje.info