Arsenal - Chelsea. Per Mertesacker dostaje czerwoną kartkę [WIDEO]

Niemiecki obrońca na ułamek sekundy spojrzał w kierunku sędziego... i mimo wszystko wyciął Diega Costę

Może Per Mertesacker sądził, że dojrzał w oczach arbitra niemą zgodę na faul, której tak naprawdę tam nie było? Wolniejszy od rywala zawodnik "Kanonierów" podciął pędzącego na bramkę Hiszpana i wyleciał z boiska już w 18. min (wideo).

Pięć minut później D. Costa strzelił gola i do przerwy "The Blues" prowadzili na wyjeździe 1:0. Czy ta sytuacja może zadecydować o mistrzostwie (a raczej jego braku) Arsenalu?

Zdjęcie Adidas Koszulka sędziowska Referee 14 krótki rękaw D82286 Zdjęcie Adidas Koszulka sędziowska Referee 14 krótki rękaw D82287 Zdjęcie Lanki ADIDAS KAISER 5 LIGA 033201
Adidas Koszulka sędziowska ... Adidas Koszulka sędziowska ... Lanki ADIDAS KAISER 5 LIGA ...