Spiridonow znów daje o sobie znać. Teraz dla odmiany "kocha" Polskę

Aleksiej Spiridonow upatrzył sobie Polskę jako obiekt uszczypliwości. Tym razem siatkarz Zenitu Kazań postanowił sprowokować w zupełnie inny sposób.

To będzie prawdziwa uczta dla kibiców siatkówki w Rzeszowie. We wtorek 5 stycznia w hali Podpromie Asseco Resovia rozegra mecz towarzyski z Zenitem Kazań. W drużynie mistrza Rosji aż roi się od gwiazd światowego formatu. Wśród nich m.in Aleksiej Spiridonow, który delikatnie mówiąc nie przepada za Polską, co kilkakrotnie udowadniał. Tym razem postanowił sprowokować kibiców nad Wisłą w inny sposób.

Rosyjski siatkarz zamieścił na swoim koncie na Twitterze zdjęcie na którym ubrany jest w... koszulkę reprezentacji Polski.

 


 

Chwilę później kontrowersyjny siatkarz "wrzucił" kolejne zdjęcie. Tym razem w towarzystwie kolegów (w tym Wilfredo Leona posiadającego polski paszport) widzimy go w koszulce z napisem "Keep Calm and Love Poland". O co tu chodzi?

 

Sprawę szybko skomentował siatkarz reprezentacji Polski, Andrzej Wrona:

Zdjęcie Adidas Buty siatkarskie Volley Team 2 M B40014 Zdjęcie Mizunio buty siatkarskie Wave Rally 4 09KV39124 Zdjęcie Piłka Mikasa mva 350
Adidas Buty siatkarskie Vol... Mizunio buty siatkarskie Wa... Piłka Mikasa mva 350
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info