Piłka ręczna. Dominik Klein z THW Kiel nie trafił do pustej bramki [WIDEO]

Dominik Klein, piłkarz ręczny THW Kiel, pędzący na pusta bramkę nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Pewny siebie odwrócił się i rzucił, ale piłka do bramki nie wpadła.

THW Kiel przegrywało w Pucharze Niemiec z SG Flensburg-Handewitt 12:15. Wtedy piłkarze THW przejęli piłkę i ruszyli z kontrą. Bramkarz przeciwników próbował ratować sytuację daleko od bramki, ale minął się z piłką.

Piłka trafiła więc do Kleina, a ten pewny swego rzucił piłkę do pustej bramki i się obrócił nie spodziewając się, że piłka splata mu figla. Odbiła się od słupka i wróciła do gry. Obrońca przeciwnej drużyny był trochę zdezorientowany i nie zareagował na czas. Błąd swojego klubowego kolegi naprawił Ekberg, który przejął piłkę i umieścił ją w bramce.

Klein verwirrt

Was war bitte das? Dominik Klein vom THW Kiel verwirrt, wirft statt ins leere Tor an den Pforsten - doch Niclas Ekberg bügelt den Fehlwurf wieder aus. Verrückte Szene im Nordderby gegen die SG Flensburg-Handewitt. Alles zum Spiel gibt's hier: http://on.sport1.de/1YhOQHt

Posted by SPORT1 Handball on 16 grudnia 2015
Zdjęcie Piłka ręczna Magic Junior Allright Zdjęcie SELECT PIŁKA RĘCZNA MUNDO 3 Zdjęcie Spokey Piłka ręczna Action 2
Piłka ręczna Magic Junior A... SELECT PIŁKA RĘCZNA MUNDO 3 Spokey Piłka ręczna Action 2
źródło: Okazje.info