Murray obciął sobie grzywkę... w trakcie meczu z Nadalem

- Włosy wpadały mi do oczu, musiałem się ich pozbyć. Zajęło mi to jakieś dwie sekundy i było po sprawie - tłumaczył Andy Murray.
Kłopotliwa grzywka Murray'a Tenisista obciął sobie grzywkę... w trakcie meczu z Nadalem Podczas meczu rozgrywanego w ramach ATP World Tour Finals w Londynie doszło do niecodziennej sytuacji. W meczu z Rafą Nadalem, przy stanie 2:1 dla Hiszpana, podczas przerwy w grze Murray poprosił fizjoterapeutę o nożyczki i przyciął sobie grzywkę. -Włosy wpadały mi do oczu, musiałem się ich pozbyć. Zajęło mi to jakieś dwie sekundy i było po sprawie - tłumaczył Andy Murray. Po meczu dziennikarze o fryzjerski zabieg zapytali jego rywala. - Nie miałem o tym pojęcia, ale to był dobry pomysł - śmiał się Nadal. Hiszpan był w dobrym humorze, bo mecz z Anglikiem wygrał w dwóch setach 6:4, 6:1.

Chodziło o incydent z pierwszego seta grupowego meczu rozgrywanych w Londynie ATP World Tour Finals. W meczu z Rafą Nadalem, przy stanie 2:1 dla Hiszpana, podczas przerwy w grze Murray poprosił fizjoterapeutę o nożyczki i przyciął sobie grzywkę. Po meczu dziennikarze o fryzjerski zabieg zapytali rywala. - Nie miałem o tym pojęcia, ale widać on się w porę zorientował. To był dobry pomysł - śmiał się Nadal. Hiszpan był w dobrym humorze, bo mecz z Anglikiem wygrał w dwóch setach 6:4, 6:1.

Zdjęcie Babolat Rakieta tenisowa Reakt LiteZdjęcie Rakieta tenisowa WILSON ENERGY XLZdjęcie Wilson Rakieta tenisowa US Open
Babolat Rakieta tenisowa Re...Rakieta tenisowa WILSON ENE...Wilson Rakieta tenisowa US ...