Bundesliga. Lewandowski walczy o tytuł piłkarza kolejki. Z Lewandowskimi

Do wygrania są m.in. bilety na mecz Bayernu Monachium i koszulki Philippa Lahma. A wystarczy wybrać najlepszego zawodnika ostatniej kolejki Bundesligi. Czy zostanie nim strzelec pięciu goli w dziewięć minut, Robert Lewandowski?

Polak, który we wtorkowym meczu z Wolfsburgiem strzelił pięć goli w dziewięć minut ma w wyborach portalu Sport1.de nie lada konkurentów. W trójce na którą mogą głosować kibice znaleźli się także Robert Lewandowski i Robert Lewandowski. Na jego korzyść może świadczyć to, że ostatnia bramka była bardzo efektowna - półwolejem z powietrza po dośrodkowaniu na szesnasty metr.

Z kolei napastnik Bayernu we wtorek dał imponującą zmianę i popisał się klasycznym hat-trickiem w mniej niż cztery minuty. Najpierw wykorzystał prostą szansę, drugi gol to strzał z dystansu a trzeci pokazał jego instynkt strzelecki.

Natomiast dziwić może obecność Roberta Lewandowskiego pośród kandydatów, ponieważ pomimo imponujących piętnastu minut od wejścia w kolejnych trzydziestu zdążył zmarnować dwie doskonałe sytuacje. Zresztą wypominał mu to później Philipp Lahm.

Polak, który we wtorkowym meczu z Wolfsburgiem strzelił pięć goli w dziewięć minut ma w wyborach portalu Sport1.de nie lada konkurentów. Na jego korzyść może świadczyć to, że ostatnia bramka była bardzo efektowna - półwolejem z powietrza po dośrodkowaniu na szesnasty metr. W trójce na którą mogą głosować kibice znaleźli się także Robert Lewandowski (Bayern Monachium) i Robert Lewandowski (monachijski Bayern).

Z kolei napastnik drużyny Pepa Guardioli we wtorek dał imponującą zmianę i popisał się klasycznym hat-trickiem w mniej niż cztery minuty. Najpierw wykorzystał prostą szansę po akcji kolegów, drugi gol to strzał z dystansu, a trzeci pokazał jego instynkt strzelecki - strzelał trzy razy aż w końcu trafił.

Natomiast dziwić może obecność Roberta Lewandowskiego pośród kandydatów, ponieważ pomimo imponujących piętnastu minut od wejścia, w kolejnych trzydziestu zdążył zmarnować dwie doskonałe sytuacje. Zresztą wypominał mu to po wygranym 5-1 spotkaniu kapitan zespołu, Philipp Lahm.

źródło: Okazje.info

Kto zostanie najlepszym graczem szóstej kolejki Bundesligi?