Wimbledon 2015. Stan Wawrinka rozebrał się przed fotografami ESPN

- To nie jest coś co normalnie robię, więc było to dla mnie duże wyzwanie, wzięcie udziału w rozbieranej sesji - powiedział Stan Wawrinka. Mistrz Rolanda Garrosa 2015 pozował nago dla ESPN Body Issue.
Stan Wawrinka nago Stan Wawrinka rozebrał się przed fotografami ESPN - To nie jest coś co normalnie robię, więc było to dla mnie duże wyzwanie, wzięcie udziału w rozbieranej sesji - powiedział Stan Wawrinka. Mistrz Rolanda Garrosa 2015 pozował nago dla ESPN Body Issue. ESPN Body Issue to coroczna sesja zdjęciowa, ukazująca piękno ciał sportowców. Pozują oni nago, co nie było łatwe dla Wawrinki. - Powinienem przejść na porządną dietę przed wzięciem udziału w sesji - zażartował Szwajcar. - Wciąż gram w tenisa, nie mogę sobie pozwolić na zmianę ciała z takiego powodu. Zresztą tu nie chodzi o pokazanie najlepszej sylwetki - dodał. Przed rokiem w sesji dla ESPN wzięła udział Agnieszka Radwańska. Wzbudziło to wówczas spore kontrowersje w konserwatywnych mediach.

ESPN Body Issue to coroczna sesja zdjęciowa, ukazująca piękno ciał sportowców. Pozują oni nago, co nie było łatwe dla Wawrinki. - Powinienem przejść na porządną dietę przed wzięciem udziału w sesji - zażartował Szwajcar. - Wciąż gram w tenisa, nie mogę sobie pozwolić na zmianę ciała z takiego powodu. Zresztą tu nie chodzi o pokazanie najlepszej sylwetki - dodał.

Przed rokiem w sesji dla ESPN wzięła udział Agnieszka Radwańska. Wzbudziło to wówczas spore kontrowersje w konserwatywnych mediach.

Tenisistki przed Wimbledonem. Czy Urszula Radwańska przebiła Anę Ivanović? [ZDJĘCIA]