Premier League. Noel Gallagher: David Silva mógłby się przespać z moją żoną

Znany brytyjski wokalista Noel Gallagher powiedział w telewizji, że podziwia grającego w Manchesterze City Davida Silvę. Powiedział też, jak bardzo.
Szczodry Noel Gallagher Noel Gallagher: David Silva mógłby się przespać z moją żoną. Znany brytyjski wokalista Noel Gallagher powiedział w telewizji, że podziwia grającego w Manchesterze City Davida Silvę. Powiedział też, jak bardzo. W poniedziałek były wokalista zespołu Oasis wystąpił w telewizyjnym show "Men In Blazers" telewizji NBC Sports Channel. Gallagher jest znanym kibicem Manchesteru City, niemal każdy mecz swojej ukochanej drużyny ogląda z trybun Etihad Stadium. Zawsze deklarował, że jego ulubieńcem jest Silva, ale w poniedziałek posunął się do mocnego żartu: - Silva mógłby się przespać z moją żoną - wypalił. Żoną Gallaghera od 2011 roku jest Szkotka Sara MacDonald. PS Gdy Paulo di Canio był trenerem Sunderlandu, to kibice tego klubu śpiewali: "Paulo di Canio, you are the love of my life, Paulo di Canio, I'll let you shag my wife", czyli wyznawali mu miłość i obiecywali... to samo co Noel. No cóż, takie to jest brytyjskie poczucie humoru.

W poniedziałek były wokalista zespołu Oasis wystąpił w telewizyjnym show "Men In Blazers" telewizji NBC Sports Channel.

Gallagher jest znanym kibicem Manchesteru City, niemal każdy mecz swojej ukochanej drużyny ogląda z trybun Etihad Stadium. Zawsze deklarował, że jego ulubieńcem jest Silva, ale w poniedziałek posunął się do mocnego żartu. - Silva mógłby się przespać z moją żoną - wypalił.

Żoną Gallaghera jest od 2011 roku jest Szkotka Sara MacDonald.

PS Gdy Paulo di Canio był trenerem Sunderlandu to kibice tego klubu śpiewali: Paulo di Canio, you are the love of my life, Paulo di Canio, I'll let you shag my wife, czyli wyznawali mu miłość i obiecywali... to samo co Noel. No cóż, takie to jest brytyjskie poczucie humoru.