Sport.pl

Zczubelek.pl. Klopp dementuje: Nie zdradziłem żony z żoną piłkarza

- Po Dortmundzie chodzą plotki, że muszę opuścić klub, bo żona wyrzuciła mnie z domu po tym jak wyszło na jaw, że mam romans z żoną piłkarza - powiedział Juergen Klopp na poniedziałkowej konferencji prasowej po czym zdecydowanie zaprzeczył.

„Konferencja Borussii przed półfinałowym meczem w Pucharze Niemiec zaczęła się osobliwie” - zaczyna swoją relację „Die Welt”. Prowadzący ją oficer prasowy zapytał trenera Kloppa o wierność jego żonie Ulli, bowiem po mieście krążą podobno różne plotki. Pytanie nie wyszło od dziennikarza, więc Klopp najwyraźniej sam chciał, by ten temat został poruszony.

- Po Dortmundzie chodzą plotki, że muszę opuścić klub, bo żona wyrzuciła mnie z domu po tym jak wyszło na jaw, że mam romans z żoną piłkarza - zaczął Klopp. - Szczerze mówiąc w moim życiu bardzo rzadko spotykam się z plotkami dotyczącymi mnie, ale taka pogłoskę należy od razu wyrzucić do kosza. Kocham Ullę całym sercem, a ona nie wyrzuciła mnie z domu - dodał.

Klopp obrócił wszystko w żarty mówiąc: Moja żona miałaby pewnie powód by wystąpić o separację, żale nie dlatego, że byłem z inną kobietą, ale dlatego że jestem głupi. Tak się jednak nie stało. W moim domu wszystko jest w porządku.

Klopp jest żonaty od 2005 roku. Jego żona Ulla jest pracownikiem socjalnym i autorką książek dla dzieci. To drugi związek Kloppa, z poprzedniego ma syna Marca.

Po sezonie Klopp opuści Borussię. Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie pracował w przyszłym sezonie.