Sport.pl

Sportowa Miss Podhala w polskiej kadrze na MŚ w Falun. Poznajcie śliczną Magdalenę Kozielską

Właśnie zaczęliśmy kwestionować pozycję Therese Johaug jako najładniejszej biegaczki narciarskiej świata.

Magdalena Kozielska wdarła się do polskiej kadry na Falun przebojem i natychmiast podbiła... no, na przykład Internet. I nasze serca. I Wasze też zaraz podbije.

Magdalena Kozielska ma 24 lata, jest zawodniczką klubu UKS Regle Kościelisko i na arenie międzynarodowej debiutowała w 2007 roku w zawodach Slavic Cup w Zakopanem, zajmując 36. miejsce w sprincie stylem dowolnym. W 2012 roku wystąpiła po raz pierwszy w zawodach Pucharu Świata, zajmując 58. miejsce w Szklarskiej Porębie (10 km, klasyk). Najwięcej sukcesów Kozielska odniosła w młodzieżowych mistrzostwach Polski - ponad 20 różnokolorowych medali.

Magdalena trenuje także biegi górskie, co miało spowodować jej konflikt z trenerem kadry polskich biegaczek, któremu nie podobało się, że Kozielska ryzykuje zdrowie i kondycję gdzie indziej. Nie pomogło wstawiennictwo Justyny Kowalczyk - Kozielska została odsunięta od kadry. Ale teraz pojechała do Falun i cała Polska emocjonuje się faktem, że mamy w kadrze Sportową Miss Podhala 2012. Która zajmowała się też krótko modelingiem, stwierdziła jednak, że to zbyt stresujące. I słusznie, sport to zdrowie!

Ku uciesze naszych steranych oczu Magda Kozielska wciąż jednak lubi robić sobie ładne zdjęcia i zamieszczać jej na portalach społecznościowych. Życzymy jej wszelkiego powodzenia w Falun!

Komentarze (123)
Sportowa Miss Podhala w polskiej kadrze na MŚ w Falun. Poznajcie śliczną Magdalenę Kozielską
Zaloguj się
 • stachu.z.hezbollahu

  Oceniono 253 razy 241

  Cóż, jeśli chociaż w połowie tak dobrze biega jak wygląda, to o medale możemy być spokojni.

 • gosc_z_krakowa

  Oceniono 242 razy 174

  Olaboooooogaaaaa !!!!!! - ale pojechane szopem. Rozmycie + absurdalne odszumienie i wygładzenie + powiększenie oczu + ........ Lemura z biduli chcieli zrobić?

 • gm0711

  Oceniono 226 razy 140

  Ale ładny ten Photoshop.

 • fotodziadek

  Oceniono 143 razy 113

  Ładna dziewczyna, to prawda, ale zdjęcia pożal się Boże. Przerost Photoshopa nad treścią :-(

 • extrafresh

  Oceniono 106 razy 96

  Brałbym jak Tajner wypłatę z PZN.

  Szkoda, że wyniki nie idą w parze z urodą.

 • zonk2zonk

  Oceniono 80 razy 74

  Na zdjęciu nr 2 wygląda najlepiej, jak prawdziwa piękna dziewczyna. Na innych wygląda jak setki innych plastików z jednej taśmy produkcyjnej. Nie mam pojęcia dlaczego kobiety się tak krzywdzą.

 • xfire25

  Oceniono 88 razy 62

  Te oczy to na pewno photoshop.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX