Toster grozy, czyli zepsute Święta fana Borussii [ZDJĘCIE]

Kibic Borussii zamówił na Święta toster, który napiekałby na tostach logo jego ulubionego zespołu. Bardzo się zdziwił, gdy postanowił go wypróbować...
Toster grozy Zepsute Święta fana Borussii. Kibic Borussii zamówił na Święta toster, który napiekałby na tostach logo jego ulubionego zespołu. Bardzo się zdziwił, gdy postanowił go wypróbować... "To nieuczciwe, to nieuczciwe, zamawiasz ciepły kotlet a dostajesz zimną rybę" - śpiewał Grzegorz Halama. Teraz podobnie czuje się kibic Borussii Dortmund. Zamówił sobie toster, który miał na każdym toście napiekać logo BVB. Z zewnątrz wszystko wyglądało elegancko, toster był żółto-czarny, z nazwą klubu. Po wrzuceniu do niego tostów wyszły jednak grzanki... z logo FC Barcelony. Cóż, mamy nadzieję, że w lodówce zostało mu jeszcze trochę śledzika lub ryby po grecku i nie zginie z głodu.

"To nieuczciwe, to nieuczciwe, zamawiasz ciepły kotlet a dostajesz zimną rybę" - śpiewał Grzegorz Halama. Teraz podobnie czuje się kibic Borussii Dortmund.

Zamówił sobie toster, który miał na każdym toście napiekać logo BVB. Z zewnątrz wszystko wyglądało elegancko, toster był żółto-czarny, z nazwą klubu. Po wrzuceniu do niego tostów wyszły jednak grzanki... z FCB, czyli skrótem pasującym do Bayernu Monachium lub FC Barcelony.

Cóż, mamy nadzieję, że w lodówce zostało mu jeszcze trochę śledzika lub ryby po grecku i nie zginie z głodu.