Z Czuba błędnie typuje: Dzień 2.

Gra grupa śmierci. I jak zwykle to i tak nasze typy umrą najefektowniej.

Andrzej K.

Holandia - Dania 1:2

Holandia ma więcej medali, więcej ludności i o trzy litery więcej w nazwie. Gdyby dziś miała jeszcze więcej strzelonych bramek, Duńczykom mogłoby się zrobić przykro.

Niemcy - Portugalia 1:1

Bo grają we Lwowie.
...

Nie, nie wiem, jaki to ma związek.

Marek

Holandia - Dania 0:0

Wierzę, że Grupa B jest tą grupą, w której końcowe rozstrzygnięcia mogą zaskoczyć kibiców. A żeby tak się stało, Dania musi zacząć zbierać punkty już w pierwszym meczu. Może zacząć skromnie, od jednego i od podwajania van Persiego przez cały mecz. Jeśli tak zrobi, to może jej się udać. Mimo że mistrzostwa Europy to turniej stojący na najwyższym możliwym poziomie, to po pierwszym dniu, który rozpieścił nas niemożliwie, drugi dzień pewnie sprowadzi nas nieco na ziemię. Bezbramkowy remis po średnim meczu może się do tego idealnie nadawać.

Niemcy - Portugalia 2:1

Z Czuba typowało wczoraj bardzo błędnie, tym typem postaram się więc nieco zepsuć skuteczność naszego błędnego typowania. Jeśli podtrzymywać mam tezę o awansie Danii, to widzę ją jako awansującą u boku Niemców. Jeśli mam tej tezy nie podtrzymywać, to nadal nie widzę Portugalczyków w następnej rundzie. Choć walczyć dziś będą pewnie dzielnie.

Łukasz

Holandia - Dania 2:0

Duński dynamit jest nieprzewidywalny, choć w tym spotkaniu nieprzewidywalne jest raczej to, jak wysoko przegra. Głównie dlatego, że podopieczni Mortena Olsena nie lubią i nawet chyba nie umieją się bronić, a granie otwartej piłki z Holendrami to średni pomysł, a w większości przypadków wręcz samobójczy. Oranje też nie będą się jednak forsować, nie przed meczami z Niemcami i Portugalią.

Niemcy - Portugalia 3:1

Portugalczycy mogą być groźni w ataku, dlatego też jedną bramkę uda się im strzelić. Z drugiej strony, są również groźni w defensywie. Głównie dla samych siebie. Dlatego też Niemcy strzelą im aż trzy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU