Czy świat i Premier League są gotowe na dwóch Balotellich?

Lepszej wiadomości redaktorzy (oraz czytelnicy) Innego Serwisu Sportowego takiego jak nasz nie mogli sobie wymarzyć. Jest szansa na dwóch Balotellich w Premier League! To znaczy nie do końca Balotellich, bo młodszy brat Mario nazywa się Enoch Barwuach, ale najważniejsze w tej chwili jest to, że testuje go właśnie Stoke City. Przy czym zaznaczmy, że jest to ten sam brat, z którym Balotelli starszy wjechał na teren kobiecego więzienia oraz którego znajomi odpalili fajerwerki w łazience gwiazdy Manchesteru City. Premier League, nadciąga totalny kataklizm.

W zeszłym roku 19-letni obecnie Enoch występował w młodzieżowym zespole Napoli, podobno przez jakiś czas było nim również zainteresowane Lazio. W przeciwieństwie do starszego brata marzy o reprezentowaniu barw Ghany. Obecnie testuje go Stoke City, ale szef piłkarskiej akademii klubu, Dave Kevan, znając tendencję obu braci do robienia rzeczy, których nie zawiera słownikowa definicja słowa ''normalność'', jest jak na razie dość ostrożny w ocenach szans Enocha na kontrakt.

- Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy - powiedział zanim usiadł na krześle, na którym Barwuach zostawił pierdzącą poduszkę, pinezkę i które wcześniej wysmarował pastą do zębów.


Z tego co widać na poniższym filmiku i czego łatwo się domyślić po dotychczasowym braku sukcesów, młodszy brat Mario nie ma dokładnie tego samego zestawu genów odpowiedzialnego za umiejętności piłkarskie. Za to ma ten odpowiedzialny za umiejętności noszenia dziwnych fryzur.Jednak wierzymy w niego i trzymamy kciuki za działaczy Stoke, żeby podjęli właściwą decyzję. Premier League może być coraz słabsza piłkarsko, ale niech chociaż staje się zarazem coraz śmieszniejsza.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU