Sport.pl

Caroline Wozniacki, Lindsey Vonn i Ronda Rousey nago w sesji dla 'Sports Illustrated' [ZDJĘCIA]

Caroline Wozniacki, Lindsey Vonn i Ronda Rousey nago w sesji dla 'Sports Illustrated' [ZDJĘCIA]
Tenisistka pozowała nago, jedyne co miała na sobie, to strój namalowany farbą na swoim wysportowanym ciele. Tenisistka pozowała nago, jedyne co miała na sobie, to strój namalowany farbą na swoim wysportowanym ciele. Sports Illustrated (si.com)
Caroline Wozniacki. Caroline Wozniacki. Sports Illustrated (si.com)
Amerykańska narciarka alpejska Lindsey Vonn w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Amerykańska narciarka alpejska Lindsey Vonn w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Sports Illustrated (si.com)
Lindsey Vonn w specjalnej sesji dla magazynu Sports Illustrated' Lindsey Vonn w specjalnej sesji dla magazynu Sports Illustrated' Sports Illustrated (si.com)
Amerykańska zawodniczka mieszanych sztuk walki, wcześniej judoczka, w wolnych chwilach również aktorka - Ronda Rousey w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Amerykańska zawodniczka mieszanych sztuk walki, wcześniej judoczka, w wolnych chwilach również aktorka - Ronda Rousey w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Sports Illustrated (si.com)
Ronda Rousey w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Ronda Rousey w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Sports Illustrated (si.com)
W edycji z 2016 roku mocno postawiono na body painting. Stroje kąpielowe zostały zastąpione farbą. W edycji z 2016 roku mocno postawiono na body painting. Stroje kąpielowe zostały zastąpione farbą. Sports Illustrated (si.com)
Caroline Wozniacki w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Caroline Wozniacki w specjalnej sesji dla magazynu ''Sports Illustrated'' Sports Illustrated (si.com)
Podczas wywiadu dla ESPN Magazine, Caroline przyznała, że nie zwraca uwagi na krytykę innych w stosunku do jej rozbieranych sesji. Podczas wywiadu dla ESPN Magazine, Caroline przyznała, że nie zwraca uwagi na krytykę innych w stosunku do jej rozbieranych sesji. Sports Illustrated (si.com)
'Ludzie zawsze będą mieć swoje zdanie. Niektórzy będą Cię kochać, a inni nie'- powiedziała w wywiadzie podczas sesji zdjęciowej. 'Ludzie zawsze będą mieć swoje zdanie. Niektórzy będą Cię kochać, a inni nie'- powiedziała w wywiadzie podczas sesji zdjęciowej. Sports Illustrated (si.com)
Caroline Wozniacki zajmuje 6 miejsce najlepszych tenisistek świata więc jest przyzwyczajone do tego, że zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne będzie poddawane opinii publicznej. Caroline Wozniacki zajmuje 6 miejsce najlepszych tenisistek świata więc jest przyzwyczajone do tego, że zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne będzie poddawane opinii publicznej. Sports Illustrated (si.com)
'Chodzi o to, by wyglądać zdrowo. Mam kształty, nie wyglądam jak supermodelka, ale to okej ponieważ wyglądam dobrze na swój własny sposób'- mówi tenisistka. 'Chodzi o to, by wyglądać zdrowo. Mam kształty, nie wyglądam jak supermodelka, ale to okej ponieważ wyglądam dobrze na swój własny sposób'- mówi tenisistka. Sports Illustrated (si.com)
Komentarze (159)
Caroline Wozniacki, Lindsey Vonn i Ronda Rousey nago w sesji dla 'Sports Illustrated' [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • tepetoja

  Oceniono 20 razy 14

  Super
  Podoba mi się
  Piękne ciało
  Fajny pomysł

 • szaszek

  Oceniono 14 razy 10

  Karolina jest nie tylko piękna (ach ten zniewalający usmiech...) ale z tego jak się zachowuje w różnych sytuacjach, można śmiało wnosić, że to spontaniczna, świetna dziewczyna.

  Jesteś rewelacyjna Karolko!

 • rr-ss

  Oceniono 13 razy 9

  nie zdawałem sobie sprawy, że jest aż takk piękna

 • jr968

  Oceniono 14 razy 8

  Bardzo fajne. I ładna dziewczyna. Szkoda, że t nie ja malowałem te "ciuszki".

 • ml2403

  Oceniono 8 razy 6

  Może obok stanęłaby lansowana "piękność" czyli pani Anja Rubik co to mamy się nią zachwycać. To byłby fajny widok. Normalna ładna kobieta i szkieletor.

 • q-ku

  Oceniono 5 razy 5

  ładne ciało nie obraża moralności publicznej

 • mr.bonobo

  Oceniono 6 razy 4

  Przepiękne dziewczyny i ten painting rzeczywiście genialny. Ale cipkę u Karoliny to już wygładzili Photoshopem... :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX