Lech się przełamał? Nie bardzo. Są kolejne żarty [MEMY]

W pierwszym meczu pod wodzą Jana Urbana w roli trenera, piłkarze Lecha Poznań zremisowali u siebie z Ruchem Chorzów 2:2. Czy to sukces? Internauci mają wątpliwości...
W pierwszym meczu pod wodzą Jana Urbana w roli trenera, piłkarze Lecha Poznań zremisowali u siebie z Ruchem Chorzów 2:2. Czy to sukces? Internauci mają wątpliwości... W pierwszym meczu pod wodzą Jana Urbana w roli trenera, piłkarze Lecha Poznań zremisowali u siebie z Ruchem Chorzów 2:2. Czy to sukces? Internauci mają wątpliwości... Fot. Facebook
Już w pierwszej minucie Lech stracił bramkę po strzale Mariusza Stępińskiego Już w pierwszej minucie Lech stracił bramkę po strzale Mariusza Stępińskiego Fot. Facebook
Skończyło się wynikiem 2:2, ale rywale coraz bardziej uciekają Lechowi Skończyło się wynikiem 2:2, ale rywale coraz bardziej uciekają Lechowi Fot. Facebook
Czy to plakat wyborczy Jana Urbana? Czy to plakat wyborczy Jana Urbana? Fot. Facebook